Michał Błaszak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Puszczykowo
Mosina
Luboń
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć,
Wiele osób ma problemy z matematyką z bardzo prostych powodów: nie rozumieją jej i nie wiedzą do czego może im się przydać. Naukę matematyki trzeba zacząć od zrozumienia podstaw, żeby na późniejszych etapach było łatwiej. To właśnie jest moje podejście. Żeby uczniowie zrozumieli dlaczego matematyka jest ważna. Dodatkowo pokazuje jej zastosowanie w praktyce- co ułatwia zrozumienie materiału.

Trochę o mnie:
Studiuję Automatykę i Robotykę na Politechnice Poznańskiej- jestem na 3. roku. Pasjonuje mnie eletronika, budowanie robotów i ich praktyczne zastosowanie. Matematyka zawsze była moim mocnym punktem- wszystko dzięki dobremu opanowaniu podstaw- po tym żaden nowy dział nie był dla mnie problemem.

Pozdrawiam!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek
Środa
Czwartek12:00 - 19:00
Piątek
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Inżynier
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.