Michał Widawski

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Zduńska Wola
Łódź
Łask
Sieradz

Michał Widawski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Michał Widawski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Z nim zaszła metamorfoza "od zera do bohatera" <3, w liceum nie miałem chemii, a zaliczyłem jeden z najtrudniejszych egzaminów chemicznych wśród wszystkich medycznych w kraju (według mnie i wielu studentów, którym przyszło go pisać) w pierwszym terminie :P. Współpraca przebiegała znakomicie, miałem zajęcia zawsze po 2h i wychodząc nie czułem się zmęczony. Michał jest pomocny i dobrze tłumaczy, plus ma swoje bardzo ciekawe zadania , które wiążą wiele tematów naraz i zdecydowanie poprawiają zrozumienie i przyswojenie materiału. Dodam, że w ostatnim tygodniu ucząc się już sam, Michał był dla mnie dostępny przez internet i pomagał rozwiać wszelkie wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę go polecić ^^

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.