Michał Składan

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Bytom
Katowice
Piekary Śląskie
Zabrze
Chorzów
Tarnowskie Góry
Gliwice
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na konwersacje po niemiecku oraz korepetycje i kursy języka niemieckiego!

Jestem magistrem filologii angielskiej z dodatkowym językiem niemieckim, absolwentem Uniwersytetu Śląskiego (specjalność filologia angielska tłumaczeniowa z językiem niemieckim) oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Zabrzu. Zajęcia są przeznaczone dla  uczniów szkół podstawowych i gimnazjów  oraz dorosłych  chcących uczyć się języka od podstaw lub udoskonalić zdolności konwersacyjne. Aktualnie uczę niemieckiego na poziomach   A1  - A2 .

Mieszkam w Bytomiu. Zajęcia odbywają się online/telefonicznie lub u mnie w domu.

Jestem miły, cierpliwy, przyjazny i wyrozumiały i chętnie wytłumaczę materiał aż zostanie on opanowany - można więc liczyć na miłą i spokojną atmosferę na zajęciach . Jako dziecko mieszkałem w Niemczech i mam bliski kontakt z rodziną pochodzącą z Niemiec, więc mogę przedstawić Państwu język niemiecki w takiej formie, w jakiej jest on używany na co dzień przez Niemców.

  • Tok nauki jest indywidualnie dostosowywany do klienta ; podczas pierwszej lekcji oceniona zostanie aktualna zdolność posługiwania się językiem niemieckim oraz zapoznanie się z celami, jakie klient zamierza osiągnąć.

Zajęcia odbywają się aktualnie online/telefonicznie i u mnie w domu.

Materiały dla uczniów są darmowe. Można je wypełniać na lekcjach (w przypadku rozwiązywania ćwiczeń) i zabrać ze sobą do domu.

Godziny zajęć są do uzgodnienia - jestem dostępny od poniedziałku do piątku   .

Zapraszam również na konwersacje po angielsku, korepetycje i kursy języka angielskiego przeprowadzane również przeze mnie - więcej informacji w osobnym ogłoszeniu (można je łatwiej odnaleźć wchodząc na mój profil).

Zapraszam serdecznie :)!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 08.2014
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu
Licencjat
Język angielski
10.2014 - 12.2016
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Filologia angielska tłumaczeniowa z językiem niemieckim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2017 - aktualnie
Korepetytor
02.2018 - 06.2018
Lektor języka angielskiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.