Michał Składan Składan

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice
Chorzów
Ruda Śląska
Bytom
Tychy
Sosnowiec
Mysłowice
Dąbrowa Górnicza
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na konwersacje po angielsku oraz korepetycje i kursy języka angielskiego! Jestem magistrem filologii angielskiej, absolwentem Uniwersytetu Śląskiego (specjalność filologia angielska tłumaczeniowa z językiem niemieckim) oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Zabrzu (specjalność język angielski).

Mieszkam w   Katowicach. Zajęcia odbywają się aktualnie online, telefonicznie i u mnie w domu.

Zajęcia są przeznaczone dla uczniów szkół średnich i dla dorosłych. Mogę nauczać na dowolnym poziomie znajomości języka (A1 - C2), mogę także uczyć od podstaw .

Jestem miły, cierpliwy, przyjazny i wyrozumiały i chętnie wytłumaczę materiał aż zostanie on opanowany - można więc liczyć na miłą i spokojną atmosferę na zajęciach. Od dawna interesuję się językiem angielskim i umiem nim władać wyjątkowo dobrze, więc z łatwością będę umiał wskazać, co państwo już umiecie, a nad czym trzeba jeszcze popracować.

Pomogę doszlifować umiejętności konwersacyjne i poprawić znajomość gramatyki języka angielskiego. Tok nauki jest indywidualnie dostosowywany do klienta; podczas pierwszej lekcji oceniona zostanie aktualna zdolność posługiwania się językiem angielskim oraz zapoznanie się z celami, jakie klient zamierza osiągnąć.

Materiały dla uczniów są darmowe. Można je wypełniać na lekcjach (w przypadku rozwiązywania ćwiczeń) i zabrać ze sobą do domu.

Godziny zajęć są do uzgodnienia. Jestem dostępny od poniedziałku do piątku.

Zapraszam również na konwersacje po niemiecku, korepetycje i kursy języka niemieckiego przeprowadzane również przeze mnie - więcej informacji w osobnym ogłoszeniu (można je łatwiej odnaleźć wchodząc na mój profil).

Zapraszam serdecznie :)!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Michał Składan Składan
Katowicka 21B /7
41-902 Bytom
NIP: 6262962039

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 08.2014
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu
Licencjat
Język angielski
10.2014 - 12.2016
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Filologia angielska tłumaczeniowa z językiem niemieckim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2017 - aktualnie
Korepetytor
02.2018 - 06.2018
Lektor języka angielskiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.