Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Rzeszów
Poznań
Konin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 70 / 60 min

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Należę do zespołu Akademii CentMat - szkoły korepetycji, która specjalizuje się w przedmiotach ścisłych i językach obcych, dzięki czemu dopracowane przez nas metody nauczania pomagają osiągać naszym uczniom niesamowite efekty w matematyce/ fizyce/ chemii/ biologii/ informatyce/ języku angielskim/ niemieckim/ hiszpańskim/ francuskim/ włoskim/ rosyjskim/ polskim, które owocują w przyszłości osiąganiem wszystkich wymarzonych celów: świetnie zdanej matury, egzaminu, dostaniem się na wymarzone studia, zdobyciem wymarzonej pracy..

Dlaczego nasze metody są lepsze?

- nie traktujemy lekcji śmiertelnie poważnie. Na lekcjach panuje luźna atmosfera. Niech nauka wreszcie przestanie się kojarzyć z katorgą!
- jeżeli uczeń ma problem ze zrozumieniem podanego przeze nas sposobu, pokazujemy mu inny. To jest zaleta zajęć indywidualnych lub w małych grupkach w porównaniu ze szkolnymi klasami, zawsze możemy dopasować sposób nauki do konkretnego ucznia.
- w zajęciach dłuższych, niż 60 minut wprowadzamy “obowiązkową” przerwę, ponieważ mało kto jest w stanie wysiedzieć 1,5–3h w maksymalnym skupieniu zapamiętując wszystko, co się do niego mówi. Zazwyczaj preferujemy i polecamy zajęcia 90 minutowe z krótką przerwą w połowie zajęć. W ten sposób każda lekcja daje widoczny efekt.
- dla młodszych uczniów mamy  kilka wybranych przez nas gier matematycznych/ fizycznych (bo dużo szybciej uczy się poprzez zabawę, co widać chociażby na przykładzie tego jak szybko i bezboleśnie dzieci są w stanie nauczyć się angielskich słów z gier komputerowych).
- poza uczeniem aktualnie potrzebnych wzorków i sposobów na rozwiązanie jednego rodzaju zadania, wielką uwagę przywiązujemy do nauczenia ucznia odpowiedniego rozumowania i do wykształcenia nawyków, które dotyczą nie tylko jednego rozdziału z książki a całego przedmiotu, z którym będzie miał do czynienia co najmniej do matury.
- …tak, zadajemy prace domowe. Sam fakt powtórzenia materiału pomiędzy każdymi zajęciami przynosi dużo lepsze efekty.

Dlaczego my?

Jesteśmy młodymi inżynierami, wnoszącymi powiew świeżości do sposobu nauczania. Przedmioty ścisłe nie są dla nas jedynie zbieraniną formułek i regułek, które trzeba wkuć, ale nawiązują do wszystkiego, co widzimy, słyszymy i robimy każdego dnia. Tak też przekazujemy wiedzę naszym podopiecznym. Identycznie sytuacja wygląda z językami obcymi. Tak jak dziecko uczy się percepcyjnie, widząc, czując i integrując się z otoczeniem szybciej potrafi nazwać przedmioty i emocje, opisać je za pomocą słów, których używają dorośli. My również pokazujemy jak wprowadzić nowy język do swojego życia. Gry, piosenki i zabawy językowe są świetną okazją do podświadomej edukacji. Wszyscy wiemy, że tak najłatwiej skłonić najmłodszych do nauki. Ale sprawdza się to również w pracy z młodzieżą i starszymi. Czerpiąc przyjemność z tego, co robimy, chętniej pracujemy ciężej i wytrwale dążymy do celu.

Łączymy abstrakcyjne pojęcia z życiem codziennym. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas nauki własnej oraz pracy z dziećmi i młodzieżą uświadomiło nas, że gdy uczeń zrozumie jak dany przedmiot wpływa na jego życie, że jest nierozerwalnym elementem jego pasji, zaczyna ją doceniać, chętniej rozważa postawione przed nim problemy, poszukuje wzorców, zauważa powiązania i świadomie dochodzi do logicznego rozwiązania. Dlatego szczególnie podczas pracy z dziećmi w treści zadań uwzględniamy ich zainteresowania, tak aby zyskać ich większą atencję i wzbudzić ciekawość.

Stawiamy na aktywną naukę, która pozwala uczniowi nie tylko na zrozumienie tego czego się uczy, ale dlaczego się uczy. Taki sposób aktywnego myślenia pomaga w lepszej nauce w szkole, ale także w życiu. Nie chcemy, aby nasi podopieczni zdali jedynie najbliższy sprawdzian, ale rozwinęli umiejętność nauki ze zrozumieniem i logicznego myślenia.

Spersonalizowany plan i organizacja spotkań. Nie ma dwóch takich samych osób, więc dlaczego program ma być identyczny dla wszystkich? Niezależnie od tego, czy nauka jest zbyt dużym wyzwaniem dla Twojego dziecka, czy potrzebuje ono szerszego zakresu niż podczas szkolnych lekcji, spełnimy jego oczekiwania. Naszym celem jest jak najlepsze dotarcie do ucznia i pokazanie mu narzędzi do zdobycia, a przede wszystkim przyswojenia wiedzy, której potrzebuje.

Metodyka nauczania w szkole niestety pociąga za sobą pewne niedoskonałości, takie jak: zmuszanie uczniów do analizowania niedostępnych im ćwiczeń, sformułowanych niezrozumiałym językiem, przy użyciu nieznanych zwrotów i określeń; narzucanie dorosłego sposobu myślenia i wymaganie rozwiązywania zadań z użyciem różnego typu algorytmów, co może powodować u dzieci automatyczny opór myślowy; zajęcia prowadzone w atmosferze napięcia, z nieumiejętnym stopniowaniem trudności, brakiem czasu na refleksję, podsumowanie i utrwalenie materiału powodują przeciążenie intelektualne, co wpływa negatywnie na tempo kształtowania nowych umiejętności.

Aby temu zapobiec naszą współpracę zaczynamy od ocenienia możliwości i sposobu uczenia się dziecka, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej odpowiedni styl spotkań. Tak, spotkań, nie lekcji, gdyż nie traktujemy zajęć śmiertelnie poważnie, panuje na nich luźna atmosfera. Nauka w końcu przestanie kojarzyć się z katorgą!

Co oferujemy?

- tłumaczenie bieżącego materiału,
- wspólne odrabianie zadań domowych,
- przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów, zaliczeń oraz poprawek,
- nadrobienie zaległości,
- przygotowanie do MATURY  PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ,
- przygotowanie do EGZAMINU ÓSMOKLASISTY,
- przygotowanie do EGZAMINÓW NA STUDIACH,
- nauka języka od podstaw oraz szlifowanie umiejętności językowych.

Kursy maturalne i do egzaminu ósmoklasisty  

Jeżeli zależy Ci głównie na przygotowaniu do egzaminów podsumowujących kolejne etapy nauki zapraszamy na nasze kursy grupowe ukierunkowane ściśle na przygotwanie do EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY oraz EGZAMINÓW MATURALNYCH. Nasz autorski program jest tak skomponowany, aby w pełni i efektywnie przerobić cały materiał oraz rozwiązywać zadania zgodnie z kluczem odpowiedzi. Gwarantujemy wypracowanie umiejętności sprawnego i poprawnego rozwiązywania arkuszy egzaminacyjnych!  Szczegóły na stronie:  centmat[kropka]pl

Cennik:

 • korepetycje u Ciebie
  – 70 zł / 60 minut
  – 105 zł / 90 minut
  – 140 zł / 120 minut
 • korepetycje w placówce lub u nauczyciela
  – 60 zł / 60 minut
  – 90 zł / 90 minut
  – 120 zł / 120 minut
 • korepetycje grupowe – BARDZO POLECAMY łączenie się w grupy, motywacja i wydajność są większe, a cena bardziej przystępna

– od 30 zł / 60 minut
– od 45 zł / 90 minut
– od 60 zł / 120 minut

 • korepetycje online (z wykorzystaniem wirtualnej tablicy – HIT)
  – 70zł / 60 minut
  – 105 zł / 90 minut
  – 140 zł / 120 minut

Działamy na terenie miast i okolic: Warszawa, Gdańsk, Białystok, Wrocław, Poznań, Gdynia, Rzeszów (korepetycje stacjonarne z bezpłatnym dojazdem do ucznia) oraz na całym świecie (online).

Kontakt

Telefon: 537-370-907
Email: biuro@centmat[kropka]pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Michał
Kondratowicza 18
03-285 Warszawa
NIP: 5252765472

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panem Michałem, posiada on świetne podejście do nauczania i zawsze wie jak wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia. Serdecznie polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Dzieci są bardzo zadowolone z zajęć, a efekty są niesamowite. Dziękujemy!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Serdecznie polecam Pana Michała i Panią Dominikę. Zawsze mieli czas, żeby mi pomóc z angielskim i chemią. Dziękuję bardzo!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Serdecznie polecam! Poprawiłem wszystkie oceny i wiem że już nie muszę się bać matematyki. Dziękuję!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Świadectwo z czerwonym paskiem i szansa na stypendium w przyszłym roku! Dziękuję za pomoc w nauce :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Najlepsze zajęcia na jakich byłem, materiał tłumaczony w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Polecam!!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Świetne podejście do młodzieży i szeroki zakres wiedzy. Zdecydowanie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Dzięki Panu Michałowi moje dzieci zaczęły swobodniej komunikować się po angielsku. Nie wspominając o lepszych ocenach ze sprawdzianów. Z czystym sumieniem polecam! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Michał bardzo dobrze wytłumaczył mi matematykę i nauczył rozwiązywać zadania nie tylko maturalne. Często pomagał mi w zadaniach z fizyki i angielskiego. Idealny korepetytor! :)

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Dzięki Michałowi Fizyka okazała się prosta i nie stanowi dla mnie już problemu. Serdecznie polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Najlepsze lekcje! Polecam! :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

W końcu udało nam się znaleźć odpowiednią osobę. Pan Michał jest 3 korepetytorem Zuzi, ale pierwszym z którym się dogaduje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.