Michał Reszel

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i studentów. Również przygotowuję do Konkursu Kuratoryjnego, Olimpiady Geograficznej oraz pomagam przy przedmiotach geograficznych na studiach wyższych.

Plan pracy jest dostosowany do indywidualnych cech ucznia oraz celu, jakiemu zajęcia mają służyć. Poza spotkaniami udostępniam materiały dydaktyczne, zadaję zadania domowe oraz udostępniam testy sprawdzajace wiedzę.

O mnie: Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego, student prawa, kilkukrotny finalista olimpiad przedmiotowych, działacz społeczny, korepetytor z 5-letnim doświadczeniem i sukcesami (laureaci olimpiad i konkursów, wysokie wyniki na maturze).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 07.2021
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Licencjat
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Super zajęcia, bardzo pomocne do przygotowania na olimpiadę z geografii

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Bardzo polecam zajęcia z panem Michałem. Dużo się na nich można nauczyć, a atmosfera jest miła. Wysokie kompetencje. Systematyczna praca z panem Michałem pozwoliła mi zdobyć tytuł laureata konkursu kuratoryjnego z geografii.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Polecam .Zajęcia z Panem Michałem to przyjemność .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.