Michał Reszel

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Warszawa

O mnie

Jestem korepetytorem z 5-letnim doświadczeniem i sukcesami (laureaci olimpiad i konkursów, wysokie wyniki na maturze). Jestem także kilkukrotnym finalistą Olimpiady Geograficznej oraz finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne, a na dodatek studiuję prawo. Poza tym działam społecznie, w tym w organizacjach pozarządowych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 07.2021
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Licencjat
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.