Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Poznań
Matematyka60 / 60 min

Piotr

Opis ogłoszenia

Dzień dobry

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej kierunku Automatyka i Robotyka. W codziennej pracy wykorzystuję wiedzę i umiejętności z zakresu matematyki, tak ze szkoły średniej, jak i ze studiów.

W trakcie korepetycji poza samym tłumaczeniem materiału staram się również zidentyfikować zaległości, które mogą być głównym źródłem bieżących problemów w szkole (poszczególne działy matematyki bardzo mocno się ze sobą przeplatają - zaległości wpływają na trudności w nauce wielu kolejnych tematów).

Z tego powodu staram się kłaść nacisk na zrozumienie zagadnienia, w razie możliwości przedstawiając różne podejścia do danego problemu. Zwracam także uwagę na sens nauki materiału, gdyż przy podejściu "Ale to mi się do niczego nie przyda" znacznie trudniej przyswoić taki temat.

Proponowana cena to 60zł za godzinę, jednak zakłada ona "w miarę łatwy dojazd". Wracając z pracy przejeżdżam przez Rondo Rataje kierując się na Junikowo. Stąd można założyć, że w granicach ulic Jana Pawła II, Hetmańska, Przybyszewskiego, Dąbrowskiego, Solna oraz blisko ul. Grunwaldzkiej dojazd jest gratis.

W przypadku wydłużenia jednorazowego spotkania mogę trochę zejść z ceny (80zł za 90 minut, 100zł za 120 minut). Jednakże trzeba mieć na uwadze, że wraz z wydłużającymi się korepetycjami spada uwaga dziecka.

Zdecydowanie preferuję kontakt osobisty, jednakże w miarę potrzeby możemy rozważyć również kontakt on-line, choć wydaje mi się, że niemożność pokazania, że "TUTAJ" jest jakiś błąd znacznie ogranicza tę formę kontaktu.

Można się ze mną skontaktować telefonicznie (504 861 503), aby dopytać o szczegóły. Zapraszam do kontaktu :)

Pozdrawiam
Piotr

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 07.2015
Politechnika Poznańska
Magister inżynier
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.