Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Mysłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

WAKACYJNY KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO MATURY
Jestem lekarzem oraz nauczycielem akademickim na Katedrze Biochemii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Udzielam korepetycji z biologii już od 6 lat przygotowując do matury zarówno rozszerzonej jak i podstawowej, a także dla gimnazjalistów. Przez 4 lata zatrudniony byłem na etacie nauczyciela w profesjonalnej szkole korepetytorskiej gdzie nabyłem doświadczenia w zakresie przygotowywania uczniów do egzaminu dojrzałości. Moja oferta zawiera kurs złożony z ośmiu trzygodzinnych spotkań (cena jednego spotkania to 200 zł) odbywających się w 4 kolejne poniedziałki i środy od 10 lipca do 2 sierpnia. Po celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu pod podanym niżej numerem telefonu.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek
Środa17:00 - 20:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.