Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Mysłowice

O mnie

Jestem studentem V roku medycyny oraz Przewodniczącym Koła Naukowego przy Katedrze Biochemii. Udzielam korepetycji z chemii oraz biologii już od 6 lat przygotowując do matury zarówno rozszerzonej jak i podstawowej, a także dla gimnazjalistów. Przygotowałem już wielu uczniów, którzy dzięki mojej pomocy dostali się na swoje wymarzone kierunki, do których potrzebna jest matura z chemii i biologii. Udzielam korepetycji zarówno w parach (cena 80 zł z 90 min) jak i dla jednego ucznia (cena 50 zł za 90 min).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.