Katarzyna Jagodzińska

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Toruń (bydgoskie przedmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dostałeś/aś w prezencie kredki, ale nie wiesz od czego zacząć? Na twojej półce od lat leżą zakurzone farby i pędzle? Marzysz, aby rozpocząć swoją przygodę na wydziale sztuk pięknych? Nie wiesz czy jesteś w stanie sprostać wymaganiom egzaminu wstępnego? A może po prostu znudziło Ci się bazgranie na marginesach w szkolnych zeszytach? Nie ważny powód. Ważne, że chcesz tworzyć, a ja wiem jak Ci w tym pomóc. Przyjdź i przekonaj się, że obcowanie z ołówkami i farbami jest wcale takie trudne. :)

Zapraszam na indywidualne zajęcia w domowym zaciszu. Oferuję naukę rysunku i malarstwa od podstaw dla osób w każdym wieku oraz filiżankę dobrej herbaty ;)Dla osób przygotowujących się do egzaminów oferuję lekcje, w trakcie których stworzą niepowtarzalną teczkę. Przygotuję Cię zarówno do części rysunkowej jak i malarskiej egzaminu wstępnego. Nie musisz martwić się o materiały, gdyż zapewniam pełen asortyment.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 21:00
Wtorek18:00 - 21:00
Środa19:30 - 21:00
Czwartek18:00 - 21:00
Piątek18:00 - 21:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 11.2014
UMK Wydział Sztuk Pięknych
Magister
Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.