Magdalena Grzyb-Jackiewicz

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
Jestem absolwentką ASP w Katowicach, wydziału Grafiki, oraz AJD w Częstochowie -Wydziału Artystycznego, projektowanie graficzne.
Na codzień pracuję w szkole ucząc plastyki, jak również w innych ośrodkach pozaszkolnych. Zapraszam wszystkich chętnych na zajęcia do mnie, prowadze naukę podstaw rysunku i malarstwa, przygotowuję do egzaminów do liceum plastycznego, jak również na studia artystyczne.
Zajecia sa bezpieczne, prowadzone indywidualnie badz w grupie maxymalnie 2 osoby, z zachowaniem dystansu i reżimu sanitarnego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 10.2019
ASP Katowice
Magister
Grafika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2019 - 10.2019
nauczyciel plastyki
10.2019 - 10.2019
nauczyciel plastyki

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.