Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Radomsko
Częstochowa
Warszawa
Poznań
Kraków
Katowice
Gdańsk
Język polski20 / 60 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Witam,
Oferuje konsultacje/pomoc w przygotowaniu prac pisemnych: (w przypadku uczniów/maturzystów -zaliczeniowych j. polski, również WOS, historia) licencjackich/magisterskich z zakresu: prawo, nauki polityczne, nauki społeczne. Wykształcenie: V rok kierunku prawo, absolwentka polonistyki oraz magister nauk społeczno-politycznych UŁ. Terminowość. Cena do uzgodnienia. Zapraszam serdecznie. Więcej informacji pod numerem tel: 51612930

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2018

Bardzo polecam Panią Monikę. Współpracuje z Panią Moniką od dłuższego czasu w zakresie redakcji tekstów, w tym tekstów do gazet. Zawsze wszystko jest profesjonalnie przygotowane do tego stopnia , że dla edytorów zatrudnionych w gazetach nie wiele już zostaje do zrobienia. Do tego Pani Monik jest wyjątkowo miłą osobą.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2018

Polecam współpracę z Panią Moniką !! Zgłosiłam się o pomoc w pisaniu pracy z socjologii/zarządzania właściwie w ostatniej chwili. Pani Monika mimo mnóstwa innych zajęć pomogła mi i uratowała z opresji. Dzięki niej praca wraz z korektami została oddana w terminie. Dodam, że obroniłam ją na 5!! Kontakt przebiegał bez żadnych zastrzeżeń, a z mojej strony została ogromna wdzięczność i sympatia. Polecam z całego serca :)

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2016

Pani Monika wielokrotnie pomogła mojej córce w pierwszej a później drugiej klasie liceum w zadaniach z języka polskiego i WOS-u. Bardzo dobry kontakt, bardzo dobra organizacja, terminowość, córka zdobyła wiele najwyższych ocen z ww przedmiotów w liceum, w którym poziom i wymagania naprawdę należą do wysokich. Szczerze polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2016

Bardzo polecam Panią Monikę, świetna organizacja, wszystko dokładnie omawiane, doskonały kontrakt. Rezultaty nauczania bardzo satysfakcjonujące :))

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2016

Bardzo polecam Panią Monikę, wspaniały kontakt,świetna współpraca. Pomoc na najwyższym poziomie. POLECAM :)

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2016

Bardzo polecam Panią Monikę,
Bardzo szybki kontakt, dobra współpraca, wszystko szybko i rzetelnie wykonane. Pełen profesjonalizm !!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.