Maja Cendrowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam na imię Maja i jestem nauczycielem języka angielskiego. Ukończyłam nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim, a także posiadam międzynarodowy certyfikat TEFL uzyskany w Szkocji. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy w szkole językowej, korporacjach, instytucjach publicznych (sądy, urzędy) jak i w udzielaniu prywatnych lekcji. Obecnie pracuję jako lektor ze wszystkimi grupami językowymi, od bardzo małych dzieci po dorosłych, a także jako edytor treści e-learningowych. Oferuję korepetycje na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym przygotowanie do egzaminów (gimnazjalnego, maturalnego, certyfikacyjnych), a także naukę z uwzględnieniem języka specjalistycznego (business English, medical English, legal English). Na lekcjach kładę szczególny nacisk na komunikację i wymowę. Chętnie udostępniam własną bibliotekę literatury oraz filmów i czasopism anglojęzycznych. Posiadam komplet referencji, które na prośbę mogę udostępnić. Zapraszam na lekcje w swobodnej i sympatycznej atmosferze :-)

Oferuję także nauczanie wakacyjne.

Istnieje możliwość wystawienia faktury.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Maja Cendrowska
Świrskiego 4/34
80-180 Gdańsk
NIP: 8921483061

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.