Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Piła (Zielona Dolina)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Drogi Rodzicu! Czy Twoje dziecko potrzebuje  indywidualnego  wsparcia specjalistycznego w nauce spowodowanej wszelkiego rodzaju trudnościami, a Ty nie wiesz jak mu pomóc? Jeśli tak, to bardzo dobrze trafiłeś.
Jestem czynnym zawodowo nauczycielem z wieloletnim stażem. Ukończyłam studia z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiki, logopedii i terapii pedagogicznej.
Proponuję wiele atrakcyjnych ćwiczeń dobranych odpowiednio do trudności, z którymi zmaga się Państwa dziecko ( wady wymowy, opóźniony rozwój mowy, zaburzenia motoryki małej, trudności w czytaniu i pisaniu itp.).
Chętnie poprowadzę terapię dzieci z klas 1-3, dzieci przedszkolnych i dzieci przygotowujących się do pójścia do szkoły. W terapii zawsze uwzględniam indywidualne potrzeby i możliwości dziecka.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.