Maciej Haberka

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Kraków

O mnie

Jestem lekarzem, dyplom uzyskałem w lipcu 2018 r. na uczelni CM UJ w Krakowie. Jednak pierwsze 3 lata nauki zawodu spędziłem na ŚUM w Katowicach. Tam też pierwszy raz zetknąłem się z tą piękną dziedziną jaką jest Anatomia. Moje zamiłowanie do budowy ciała człowieka zaowocowało startem w ogólnopolskim konkursie Scapula Aurea w Białymstoku w 2013 r. Zająłem tam II miejsce w klasyfikacji drużynowej, co uważam za mój wielki sukces.W toku dalszych studiów zdecydowałem się na nauczanie anatomii. Doświadczenie zdobyte podczas nauki przedmiotów klinicznych pozwala mi na podkreślanie najważniejszych wiadomości z punktu widzenia lekarza. Jednocześnie możliwość dzielenia się wiedzą sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję.Od października 2017 r. prowadzę co miesiąc wykłady na temat anatomii i fizjologii człowieka w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Jest to dla mnie świetna okazja do poznania ludzi, którzy mają zupełnie "świeży" pogląd na tematy związane ze zdrowiem.Osobiście pochodzę z Krakowa, jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Interesuję się libertarianizmem i austriacką szkołą ekonomii oraz uwielbiam trekking rowerowy.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2018
Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Lekarski
Kursy i szkolenia
05.2013
Scapula Aurea - Złota Łopatka
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Szkoła Anatomii - Maciej Haberka
Jestem twórcą portalu szkolaanatomii.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu tej pięknej dziedziny nauk podstawowych. Tworzę video wykłady, testy, blogowe wpisy oraz udzielam indywidualnych lekcji.
10.2017 - aktualnie
Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu
Wykładam anatomię i fizjologię człowieka dla osób, które chcą zgłębić ten temat pod kątem odżywiania się, ziołolecznictwa, masażu czy po prostu zdrowego stylu życia. Więcej o studium można znaleźć tutaj: see.edu.pl
02.2019 - aktualnie
BioLogiczni
Wykładam anatomię i fizjologię człowieka dla uczniów zdających maturę z biologii. Są to dla mnie ciekawe zajęcia, gdyż sam jeszcze pamiętam jak sam zdawałem maturę ;) Więcej o kursie można znaleźć tutaj: www.biologiczni.edu.pl

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Zdecydowanie polecam zajęcia. Ciekawe, prowadzone z pasją. Maciek jest zawsze przygotowany do zajęć w trakcie których potrafi dokładnie wytłumaczyć omawiane zagadnienia. Materiały przekazywane po zajęciach również ułatwiają naukę materiału. W połączeniu z testami, które pozwalają na dokładne sprawdzenie przyswojonej wiedzy, ułatwia zdawanie kolokwiów i egzaminu :)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2018

Dwa tygodnie przed egzaminem poprawkowym trafiłam na zajęcia do pana Macieja. Bardzo profesjonalne podejście do ucznia, elastyczność, ciekawe materiały. Jednak najważniejsze - pan Maciej umie logicznie wytłumaczyć anatomię bez zbędnego udziwniania prostych zagadnień. Po zajęciach moja wiedza została uporządkowana. Zajęcia sprawiły, że moja wiedza z anatomii może być teraz solidną bazą w czasie poznawania pozostałych tajników medycyny. Polecam !

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Trafiłam do pana Macieja w sierpniu, z powodu poprawki z anatomii. Również żałuję że nie spotkałam pana wczesniej, ponieważ cały materiał z anatomii mogłam zrozumieć znacznie lepiej i zdać w 1 terminie. Bardzo mi pan pomół zrozumieć zagadnienia kliniczne z anatomii które ostanio dosc często pojawiają sie na egzaminie. Po intensywnym miesiacu pracy korzystajac z materiałow otrzymanych od pana Macieja i wspólnych zajęć zdałam poprawke z anatomii na 4. Serdecznie polecam zajęcia z panem Maciejem jak najwcześniej a nie w chwili 2 poprawki, co zaoszczędzi wam stresu.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Zajęcia zdecydowanie przydały się, bardzo pomocne zarówno do poszerzenia wiedzy jak i poskładania jej w całość.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Gorąco polecam wszystkim osobom, którzy chcą naprawdę zrozumieć anatomię. Zajęcia z Maciejem to gwarancja sukcesu.
Niestety nasza współpraca rozpoczęła się dopiero sierpniu, w celu przygotowania się do 2 terminu. Miesiąc intensywnej pracy wystarczył aby zaliczyć anatomie na dobrym poziomie.
Maciej zwraca uwagę na najważeniejsze aspekty, teoria jest przedstawiana z licznymi schematami oraz w powiązaniu z apektami klinicznymi.
Duża elastyczność zajęć -to wy decydujecie co chcecie poprawić, inaczej wygląda nauka na egzamin praktyczny, a inaczej na testowy.
Maciej jest zawsze przygotowany, przed każdym spotkaniem otrzymujecie mapy myśli i prezentację.
Jeżeli chcesz się odnaleźć na medycynie to zdecydowanie wybierz lekcje z Maciejem.

avatar
Ania K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Nie jestem studentką medycyny, ani fizjo. Nie jestem z tzw 'branży medycznej'. Po prostu, kiedyś w mojej głowie pojawił się pomysł poznania anatomii człowieka – jako hobby i jako odskocznia do pracy w tzw 'finansach'. Przewertowałam mnóstwo stron z ogłoszeniami korepetycji i jestem naprawdę ogromnie zadowolona, że trafiłam do Maćka. Maciej dokładnie wysłuchuje Twoich potrzeb, nie wciska Ci kitu, rozumie czego od niego potrzebujesz, jest 'tu i teraz' i 'na temat'. Ma w sobie wielką pasję do anatomii a co za tym idzie, wielką wiedzę i łatwość w wykładaniu skomplikowanych tematów. Cierpliwość, skrupulatność, gigantyczne zaangażowanie. Widać, że wykłada z serca i traktuje Cię jako swojego partnera do rozmowy, co jest dla mnie wielkim plusem. Co jeszcze? Luz, uśmiech i profesjonalizm. Zawsze przygotowany, pracujemy na fachowo zrobionych slajdach, o wszystko można się dopytać i czujesz, że naprawdę żadne pytanie nie jest 'głupie'.
Serdecznie polecam wykłady u Maćka, a samemu prowadzącemu życzę nieustającej pasji i powodzenia w realizacji planów. :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Serdecznie polecam lekcje z Maciejem i żałuję, że wcześniej nie trafiłem do Niego, tylko dopiero przed sesją poprawkową, gdzie mogłem oszczędzić sobie sporo stresu. Po miesiącu współpracy uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Maciej ma ogromną wiedzę i dużą umiejętność przekazania jej swojemu uczniowi. Zagadnienia z którymi do Niego się zwracałem ani razu go nie zaskoczyły i wszystko w bardzo przyswajalny sposób potrafił mi wytłumaczyć. Wykazuje przy tym dużą cierpliwość. Po każdej lekcji dostawałem materiały. Dzięki tym zajęciom nabrałem większej pewności siebie. Po lekcjach z Maciejem wszystko poszło w dobrym kierunku tzn. zdana poprawka i zdanie na II rok. W tak krótkim czasie potrafił mnie perfekcyjnie przygotować. Bardzo polecam współpracę z Maciejem i serdecznie dziękuję za pomoc.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Problem z anatomią miałam naprawdę spory, ale już po pierwszych lekcjach z Maćkiem były duże efekty w postaci dobrze zdanego kolokwium. Nie ma problemów z umawianem się na zajęcia, nauczyciel zawsze przygotowany, dobiera "system" lekcji do indywidualnych potrzeb. Na lekcjach panuje przyjemna atmosfera, Maciek potrafił zakodować w mojej głowie masę informacji i pomóc w zdaniu egzaminu :)

avatar
B
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2016

Serdecznie polecam lekcje z Maciejem, który jest zawsze przygotowany do prowadzenia zajęć wraz z prezentacjami multimedialnymi. Lekcje odbywają się w sposób przystępny dla studenta, zawsze potrafi odpowiedzieć na zadane pytanie bez zastanowienia. :)) Dzięki Niemu zdałam anatomię na bardzo dobrym poziomie :)
Polecam Studentka UJ CM

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Serdecznie polecam korepetycje z Maciejem. Podczas lekcji da się odczuć, iż ma on doskonale opanowany materiał co skutkuje szybką i trafną odpowiedzią na zadawane mu pytania i wątpliowsci ze strony ucznia. Do tego potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć zagadnienia trudne, nieoczywiste, które często łączą się np z dalszymi etapami nauki, co daje możliwość pojecia zagadnienia w szerszy sposób. Maciej dysponuje prezentacjami, które ułatwiaja rozumienie w czasie lekcji oraz bazę pytań testowych, które umożliwiaja sprawdzenie się i samodzielna nauke. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Maciejem :) studentka WUM, lekarski

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2016

Polecam korepetycje u Macieja- stara się podchodzić do ucznia indywidualnie tak, aby lekcje były jak najbardziej efektywne. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo miła, Maciej jest zawsze przygotowany do zajęć (prezentacje i dodatkowe materiały).
Serdecznie polecam CM UJ.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Maciej jest bardzo dobrym nauczycielem. Anatomie potrafii wyłożyć w sposób jasny, zawsze przygotowany do zajęć (ma przygotowane prezentacje, tłumaczy rzeczy, których są niezrozumiałe, ale także wymaga jakieś wiedzy i przygotowania- co pomaga w samodyscyplinie do nauki). Dodatkową zaletą jest swobodna atmosfera, nie czuje się presji czasu. Według mnie zaletą jest też cena zajęć-adekwatna do tych lekcji.

avatar
A
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2016

Serdecznie polecam korepetycje wszystkim którzy mają problemy lub trudności z anatomią. Maciek to wspaniały nauczyciel posiadający ogromną wiedzę, potrafiący ją logicznie przekazać i wytłumaczyć najbardziej zawiłe anatomiczne kwestie, których w anatomii nie brakuje. Jeszcze raz dzięki za pomoc Maciek :D
UJ CM

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2016

BARDZO POLECAM współpracę z Panem Maciejem. Rewelacyjny kontakt i tłumaczenie nawet na odległość. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy. Polecam w 100 % wszystkim, którzy mają problemy z anatomią.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Gorąco polecam! Zajęcia w świetnej atmosferze, a materiał przerobiliśmy szybko i efektywnie. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.