Melania Chotyńska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Kraków

Melania Chotyńska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Melania Chotyńska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Paweł H.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2016

Zdecydowanie polecam lekcje z tą korepetytorką. Dzięki niej uzupełniłem moje liczne braki lekturowe i nauczyłem się pisać prace. Pani Melania jest przygotowana na każdą lekcję i z pasją mówi o literaturze oraz tłumaczy wszystko, co niezrozumiałe. Miałem szczęście, że do niej trafiłem! Z resztą też z polecenia znajomego.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2016

Pani Melania jest wspaniałą nauczycielką! Przygotowała mnie do rozszerzonej matury z języka polskiego (ustnej i pisemnej), którą zdałam z bardzo wysokim wynikiem, mimo, że na początku myślałam tylko o maturze podstawowej. Ma ogromną wiedzę na temat literatury i historii. Nie sądziłam, że korepetycje mogą być tak ciekawe! Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.