IM Bartłomiej Niedbała

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Miedary
Tarnowskie Góry
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy120 - 150 / 60 min

IM Bartłomiej Niedbała

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/57 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć! Od paru lat prowadzę zajęcia szachowe z osobami zarówno początkującymi jak i zaawansowanymi. Zapraszam na profesjonalne zajęcia z Mistrzem Międzynarodowym , na których panuje miła i luźna atmosfera.
Nazywam się Bartłomiej Niedbała , mam 19 lat ,posiadam tytuł Mistrza Międzynarodowego [* i jedną z trzech wymaganych norm na tytuł Arcymistrza ] ),aktualny ranking FIDE 2400(najwyższy 2432) , chesscom +/- 2700.Gram w szachy od ponad 10 lat i [*chętnie podzielę się z Tobą zdobytą wiedzą i doświadczeniem. ] Ponadto sam jako zawodnik ciągle się rozwijam,trenuję i jestem na bieżąco z wszystkimi tematami szachowymi.Moim celem jest zostanie pewnego dnia arcymistrzem .
Moje najważniejsze osiągniecia szachowe to :
- Wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Śląska zarówno indywidualnie jak i drużynowo
- Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów w szachach klasycznych , błyskawicznych jak i szybkich ( 2 złota , 4 srebra i 1 brąz)
- 2-krotny srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów z najlepszym dorobkiem punktowym na 1 szachownicy
- 3-krotny finalista Mistrzostw Europy
- Brązowy medalista Mistrzostw Polski do lat 20 na rok 2021
- FInalista Mistrzostw Świata
- Zdobycie tytułu [ Mistrza Międzynarodowego - IMa ] drugiej najlepszej kategorii w szachach
- Wypełnienie pierwszej normy arcymistrzowskiej z wynikiem rankingowym na poziomie 2623!

Jak wyglądają zajęcia ?

Oferuję specjalistyczną pomoc w zakresie debiutów , strategii , gry pozycyjnej , liczenia wariantów ,dynamiki czy końcówek.Staram się wyłapać najsłabsze strony mojego ucznia i starannie dobrać zadania ,które polepszą jego siłę gry. Oczywiście ,jeżeli uczeń ma jakieś propozycje ,albo sam widzi jaki aspekt szachowy chciałby ze mną poćwiczyć ,dobiorę odpowiednie materiały i będziemy działać. Staram się podchodzić do szachów w praktyczny sposób i udzielać takich rad, których w dzisiejszych czasach wymaga praktyka turniejowa.Ponadto staram się odpisywać na wszystkie pytania po zakończonych zajęciach i przygotowuję plany treningowe dla moich uczniów.
Jeśli jesteś zainteresowany/a - napisz do mnie wiadomość prywatną lub zadzwoń - 605 955 387

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 05.2023
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
Technik Logistyk
Kursy i szkolenia
12.2019
FIDE MASTER CERTIFICATE
10.2023
INSTRUKTOR SZACHOWY PZSZACH
11.2023
INTERNATIONAL MASTER CERTIFICATE
Doświadczenie
07.2023 - aktualnie
Zawodowy Szachista
Od 9 roku życia jestem zawodowym szachistą ,non-stop biorę udział w turniejach szachowych, trenuję siebie i innych i uwielbiam szachy ;)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2024

Jestem niezmiernie zadowolona z naszej współpracy z Trenerem Bartkiem. Jego umiejętności jako trenera szachowego są wyjątkowe, a jego pasja do tej dyscypliny przekłada się na znakomitą jakość prowadzonych zajęć.

Trener Bartek posiada zdumiewającą zdolność przekazywania wiedzy. Jego klarowne i zrozumiałe tłumaczenia sprawiają, że nawet skomplikowane zagadnienia stają się łatwe do zrozumienia. Atmosfera podczas zajęć jest zawsze świetna - panuje przyjazna i otwarta atmosfera, co sprzyja efektywnej nauce.

Co więcej, Trener nie tylko doskonale tłumaczy, ale także zawsze jest gotów odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości.

Jego ogromna wiedza, zwłaszcza jeśli chodzi o debiuty, imponuje. Trener z łatwością dzieli się swoim doświadczeniem, co przekłada się na szybki i zauważalny postęp w grze. Osobiście doświadczyłam znacznego wzrostu poziomu swojej gry w ciągu zaledwie miesiąca od rozpoczęcia współpracy.

Najbardziej zauważalnym osiągnięciem jest zdobycie przeze mnie dodatkowych 100 punktów rankingowych FIDE zarówno w szachach klasycznych, jak i błyskawicznych. To dla mnie nie tylko świadectwo własnych postępów, ale także dowód na skuteczność metodyki Trenera Bartka.

Serdecznie polecam Trenera Bartka każdemu, kto pragnie poprawić swoje umiejętności szachowe. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność są bezsprzeczne, a nauka pod jego kierunkiem to czysta przyjemność!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2023

Bartek to godny polecenia trener, jego imponujący dorobek w szachach zdecydowanie przekłada się na jakość uczenia. Dzieli się swoimi umiejętnościami, jednocześnie uwzględniając predyspozycje ucznia.
Zawsze sumiennie przygotowuje się do zajęć, jest osobą bardzo kontaktową, dzięki czemu atmosfera na zajęciach jest luźna. Jego pasja do szachów udziela się, czym motywuje do większej pracy.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2023

Pan Bartek to solidny trener godny polecenia. Jest mily, ciepliwy, solidny, szybko nawiazuje kontakt z uczniem. Dzieki Panu Bartkowi moj syn poprawił swoja gre, widac progres gry. Wspołpraca z Panem Bartkiem to czysta przyjemnosc zwlaszcza, a na efekty nie trzeba dlugo czekac. Jest świetny !!!!

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2023

Polecam współpracę z Panem Bartkiem każdemu , kto chce doskonalić swoją grę w szachy. Atmosfera na zajęciach jest super ,a Pan Bartek swoim profesjonalizmem i umiejętnościami jest w stanie pomóc każdemu w jego szachowej przygodzie.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
12 maja 2023

Polecam

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2023

Współpraca z Bartkiem to czysta przyjemność. Atmosfera na zajęciach sprzyja rozwojowi, a efekty treningów były widocznie już na pierwszym turnieju. Zawsze jest przygotowany rzetelnie do zajęć. Podczas zajęć tętni humorem oraz pozytywną energią.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2022

Pracuje z Bartkiem już od ponad roku i uważam, że jest bardzo profesjonalny w tym co robi. Zawsze jest punktualny oraz dostosowuje zadania i program treningowy pod braki ucznia. Polecam go każdemu kto chce robić progres w szachach

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.