Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków (Nowy Kleparz)
Elektrotechnika30 / 60 min

Andrzej

Opis ogłoszenia

Student elektrotechniki PK zaprasza na fachowe korki z tego przedmiotu. Ze mną rzeczy, ktore wydają sie być ciężkie, przestaną Ci sprawiać problemy:) Zapraszam zarówno studentów, jak i uczniów szkół średnich. W zakresie m.in: prąd stały, zmienny, trójfazowy, czwórniki, wzmacniacze operacyjne. Gwarantuje miłą atmosferę i wiele cierpliwości. Proszę głównie o kontakt mailowy andrzej(dot)krol66@wp(dot)pl. Pozdrawiam Andrzej.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.