Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Ozorków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 / 60 min

Maja

Opis ogłoszenia

Witam!

Ukończyłam liceum, w którym wykładowym językiem był angielski, a matura jaką zdawałm to Maura Międzynarodowa. Egzamin maturalny, zarówno pisemny jak i ustny był na poziomie C1. Chętnie pomogę dzieciom zaczynającym naukę, jak i tym, dla których angielski jest problematyczny. Oferuję pisanie, konwersacje, pomoc w pracach domowych, wyjaśnianie gramatyki oraz przygotowanie do sprawdzianów. Język angielski jest dla mnie pasją  i mam nadzieje, że każda osoba polubi go z łatwością :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.