Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

WitamJestem wykładowcą z tytułem doktora na uczelni w Wielkiej Brytanii. Czynny nauczyciel akademicki jak i lekarz klinicysta ze specjalizacją genetyk / patolog.Od lat przygotowuję studentów do egzaminów, zaliczeń, kolokwiów, wejściówek z głównych przedmiotów jakimi są m.in. genetyka, anatomia, biochemia, mikrobiologia oraz przedmioty kliniczne.Zajęcia prowadzę w języku polskim bądź w jęz.angielskim w zależności od wyboru.Zapewniam wszytskie niezbędne materiały do nauki, autorskie wykłady, notatki, prezentacje etc. tak by wytłumaczyć materiał w najlepszy i najłatwiejszy sposóbNie ma przedmiotu z którym nie poradzimy.ZAJĘCIA SKYPE

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.