Krzysztof Puzio

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Poznań
Suchy Las
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka45 / 60 min

Krzysztof Puzio

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

jestem studentem mechatroniki na Politechnice Poznańskiej.Udzielam korepetycji dla szkoły podstawowej i liceum na poziomie podstawowym, mogę również spróbować również wyjaśnić zagadnienia na poziomie rozszerzonym. Pierwszej lekcji udzielę za darmo, żeby mogli Państwo spokojnie zdecydować, czy chcą Państwo kontynuować współpracę po spotkaniu ze mną.

Teraz kilka słów o mnie:
Na matematykę byłem poniekąd skazany dorastając w towarzystwie dziadków matematyków i nigdy nie sprawiała mi ona problemów- z egzaminu gimnazjalisty otrzymałem 100%, z matury rozszerzonej 72% (97. centyl), a później na studiach ocenę 5.0.

Jeżeli chodzi o fizykę, dzięki przeliczeniu wszystkich testów z poprzednich lat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów, zostałem jego laureatem, co dało mi 100% z egzaminu z części przyrodniczej i wstęp do dowolnej szkoły wyższej. Maturę napisałem na 75% (95. centyl) i przy jej pomocy na wielu przedmiotach na studiach dalej poznaję działanie świata dookoła nas (m.in.. elektronika, elektrotechnika, mechanika, mechanika płynów).

Człowiek posiadający nawet najwybitniejszy talent, jeżeli nie będzie potrafił prosto i zrozumiale przedstawić swojej wiedzy, nie będzie odpowiednim nauczycielem. Mając trójkę młodszego rodzeństwa pomagam im przy zadaniach domowych i nauce do sprawdzianów, i mogę się nawet pochwalić, że mój najstarszy brat został laureatem konkursu fizycznego podążając za moim śladem.
W tym miejscu muszę jednak zaznaczyć, że nie było to skutkiem ani mojej magicznej metody, ani geniuszu mojego brata; wnioskiem płynącym z tej sytuacji powinien być fakt, że to ćwiczenie czyni mistrza, ponieważ oboje włożyliśmy dużo pracy w przeliczenie mnóstwa zadań, co pozwoliło nam osiągnąć zamierzony cel.

Jeżeli mają państwo jakieś pytania zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz mailowego i mam nadzieję na owocną współpracę

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa
Czwartek18:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.