Maja Popovic Popovic

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wrocław (Wrocław stare miasto +5)

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na profesjonalne lekcje rysunku i malarstwa w Łodzi, dla początkujących i średnio zaawansowanych uczniów chcących zdawać na Uczelnie artystyczne (ASP,PWSFiT).
Jestem Absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Wzornictwa. Ukończyłam również pracownię autorską Reja 17 we Wrocławiu. W swoim dorobku mam indywidualne wystawy w Polsce i za granicą Brałam udział w kilkunastu wystawach zbiorowych również w wielu plenerach malarskich.
Oferuję lekcje w przyjaznej atmosferze (90 min): podstawy rysunku i malarstwa oraz rysunek żurnalowy) w połączeniu z zagadnieniami z historii sztuki i historii mody. Zapewniam materiały do pracy oraz wiedzę na temat podstawowych technik rysunkowych i malarskich. Organizuję zajęcia w plenerze.
Lekcje w mojej pracowni lub w domu ucznia na terenie Łodzi.
Zawodowo zajmuję się malarstwem grafiką użytkową i projektowaniem ubioru.
Maja Popović

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.