Małgorzata Kościańska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa
Faktura VAT

Małgorzata Kościańska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Małgorzata Kościańska

O mnie

Tłumacz języka włoskiego (ukończyłam podyplomowe studia tłumaczeniowe w zakresie tłumaczeń prawniczych i sądowych, IPSKT na UW), lektor języka włoskiego i francuskiego, absolwentka włosko-francuskich studiów magisterskich na Uniwersytetach w Bolonii i w Strasburgu (italianistyka, literatura włoska i francuska).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Uniwersytet w Bolonii, Uniwersytet w Strasburgu
Magister
italianistyka, literatury piękne, studia tłumaczeniowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Polecam, szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z językiem włoskim. Po pierwsze dlatego że opowiada o kulturze, mentalności, o tym jacy Włosi są na codzień, po drugie dlatego że ma pomysł na prowadzenie zajęć, po trzecie dlatego że zapewnia całą masę materiałów.... po 3 miesiacach nauki poradziłam sobie we Włoszech w restaurcji, sklepie, na poczcie w kiosku :-) :-) :-) :-). Polecam bardzo

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Małgosią.Jest zawsze przygotowana, otrzymuję mnóstwo materiałów talerze multimedialnych, pracę domowe mobilizują mnie do zajmowania się językiem także po za lekcjami.Bardzo cenię sobie to że moja nauczycielka oprócz rzetelnej wiedzy uniwersyteckiej mieszkając we Włoszech miała kontakt z żywym językiem......Polecam bardzo

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2016

Małgosia jest dobrą i rzetelną nauczycielką. Zawsze jest przygotowana do zajęć i stara się je urozmaicić korzystając z różnych materiałów i mediów. Nie koncentruje się tylko na jednym aspekcie języka (np. gramatyce), ale stara się także zwracać uwagę na naszą wymowę i akcent oraz przybliżyć nam kulturę i geografię Włoch oraz przełamać naturalny opór do mówienia, gdy czujemy się jeszcze bardzo niepewnie. Zajęcia upływają w miłej, niewymuszonej atmosferze i (last but not least) można się napić naprawdę smacznej włoskiej kawy ;-). Jednym słowem - polecam zajęcia z Małgosią.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2016

Najlepszy korepetytor z jakim kiedykolwiek miałam przyjemność pracować. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Małgorzata posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty i przystępny sposób, a lekcje odbywają się w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.
Naprawdę warto!:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2016

Polecam zajęcia z Małgosią. Jest ona kompetentną, komunikatywną osobą. Jest rzetelnie przygotowana do każdych zajęć. Dopasowuje ilość i sposób przekazywanej wiedzy do potrzeb słuchacza. Bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia gramatyczne (nie traktując ich "po macoszemu" jak miałam na kursie na który wcześniej uczęszczałam) i wykazuje przy tym anielską cierpliwość... ;-) Co dla mnie ważne nie trzeba kupować podręcznika bo Małgosia przygotowuje materiały na każde spotkanie. Tak więc jeśli akurat przerabiamy dane zagadnienie gramatyczne to przygotowuje ćwiczenia z wielu podręczników a nie tylko z jednego. Małgosia jest wymagająca a 90 min lekcji z nią mija błyskawicznie. Polecam z czystym sumieniem tym którzy chcą się uczyć włoskiego u profesjonalisty.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2016

Małgorzata jest wymagającą nauczycielką języka włoskiego. Ostro "ciśnie" na zajęciach i dużo zadaje do domu.
Do dydaktyki podchodzi zadaniowo co jest rzadkością u osób będących humanistami. Potrafi wychwycić błędy u ucznia i ukierunkować sposób nauki do naturalnych predyspozycji ucznia.
Polecam zwłaszcza dla tych którzy chcą zainwestować pieniądze w naukę języka i oczekują profesjonalnego podejścia.

avatar
Bogumił
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Mocno polecam. Wymagająca atmosfera i rzetelna wiedza przekazywana na żywym materiale z gazet, telewizji, muzyki. Dogodna forma płatności i terminów zajęć.

avatar
Michaś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2016

Profesjonalnie podchodzi do zajęć. Potrafi dostosować się do potrzeb ucznia i zawsze chętnie udziela pomocy. Jest wymagająca i zawsze na bieżąco zorientowana o wydarzeniach na świecie - co również przekłada się na materiały do nauki.

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Pełen profesjonalizm! Zawsze świetnie przygotowana, lekcje nie są schematyczne, a ułożone pod ucznia i jego potrzeby, dodatkowo spontanicznie rozmawiałyśmy o aktualnych wydarzeniach na świecie. Wymagająca, ale efekty widać już po kilku lekcjach. Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

Uczęszczam na zajęcia od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej wspólpracy. Korepetytorka jest miłą, otwartą osobą, pasjonatką języka włoskiego. Bardzo profesjonalnie podchodzi do zajęć i co najważniejsze skutecznie motywuje do nauki. Zawsze świetnie przygotowana, zajęcia są ciekawe co w moim przypadku przekłada się na to, że robię zauważalne postępy. Polecam wszystkim, którzy lubią włoski a chcieliby go pokochać :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.