Matthew Obszanski

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Szczecin

Opis ogłoszenia

Hi Everyone !
English with a Native Speaker.
Angielski z Native Speaker!

I am an energetic, highly creative English teacher that is also quite patient along with several years of experience. I got my education in Canada - from elementary school, all the way to university, including my TESOL qualification.
I have been teaching for the last several years in many places around the world, including South Korea and Germany. I am open to new experiences, and I use that to further enhance my classes.
I guarantee a stress free lessons that are effective and enjoyable for my students.
Currently I am a lecturer at Szczecin University.
If you wish to have lessons from the comfort of your own home, no problem, I also provide lessons via Skype.

Jestem energicznym, bardzo kreatywnym a jednoczesnie cierpliwym nauczycielem jezyka angielskiego posiadajacym spore doswiadczenie. Cala swoja edukacje odbylem w Kanadzie (od szkoly podstawowej poprzez studia na York University w Toronto.
Tam rowniez zdobylem dyplom TESOL najwazniejszy w efektywnym nauczaniu jezyka angielskiego.
Swoje doswiadczenie zawodowe zdobywalem w roznych miejscach na swiecie, ostatnio w Korei Poludniowej i Niemczech. Jestem bardzo otwarty na wszelkie nowosci, korzystam z roznych metod i narzedzi nauczania. Gwarantuje bezstresowa, przyjemna i efektywna nauke na wszystkich poziomach niezaleznie od wieku ucznia.
Aktualnie jestem wykladowca na Uniwersytecie w Szczecinie
A jesli ktos jest zbyt niesmialy czy tez trudno mu znalezc czas na odbycie lekcji osobiscie – NO PROBLEM – udzielam lekcji takze przez Skype !
Serdecznie zapraszam

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.