Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Nowy Tomyśl
Poznań
Faktura VAT

O mnie

Jestem lektorem języka angielskiego z 12-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, nauczycielem, absolwentem filologii angielskiej oraz amerykanistyki i mass mediów na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem doktorantem z zakresu pedagogiki specjalnej oraz wykorzystywania nowoczesnych technologii w nauczaniu języka obcego. Jestem egzaminatorem OKE, aktywnym członkiem stowarzyszenia nauczycieli języka angielskiego w Polsce (IATEFL Poland) oraz nauczycieli języka angielskiego w Wielkiej Brytanii (IATEFL UK). Jestem organizatorem ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego MEKJA oraz MEKJA JUNIOR oraz pomysłodawcą platformy Learn@TheTeacher, Posiadam doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów: KET, PET, FCE, CAE oraz CPE. Specjalizuję się w nauczaniu młodzieży szkolnej i dorosłych. Jestem pasjonatem e-learningu i wykorzystywania najnowszych technologii w nauczaniu języka obcego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.