Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Szczecin
Gdańsk
Gdynia

Opis ogłoszenia

24H ONLINE korepetycje, a także pomoc online poprzez Skype, Facebook.

Studia: AnalizaMatematyczna 1,2,3 ; Algebra liniowa 1,2; Równania Różniczkowe ; Rachunek Prawdopodobieństwa ; Statystyka opisowa i Wnioskowanie Statystyczne. Również przedmioty ekonomiczne: makro i mikro-ekonomia, finanse i rachunkowość.

5-letnie doświadczenie z pracą ze studentami, absolwent jednego z najlepszych uniwersytetów technicznych w Polsce (stypendysta) na kierunku Matematyka - Analiza Danych. Korepetycjami zajmuje się zawodowo.

Masz pytanie? Pisz lub dzwoń śmiało - odpisuję bardzo szybko (z reguły do 20 minut, jeżeli nie mam akurat lekcji).

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 stycznia 2018

Liczyłam na szybką pomoc, natomias na odpowiedź czekam już prawie tydzień i raczej się jej nie doczekam :) pozdrawiam .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.