Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Bytom
Gliwice
Zabrze
Sosnowiec
Mikołów
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Dariusz Grzesiuk i jestem zawodowym korepetytorem przedmiotów : matematyka, matematyka IB, statystyka, badania operacyjne od 23 lat. Mieszkam w Katowicach, teren działania to obszar Katowic i miast w promieniu 50 km. Zajęcia prowadzę przez cały tydzień, od godzin porannych po wieczorne, ze stałymi słuchaczami mamy wypracowane stałe dni i godziny spotkań.

Jeżeli poszukujesz odpowiedniej osoby do pomocy w zrozumieniu matematyki, pragniesz dobrze przygotować się do studiowania na zagranicznej Uczelni, potrzebujesz wsparcia, aby na bieżąco realizować program, chcesz lepiej przygotować się do zbliżającej matury lub egzaminu serdecznie zapraszam. Zapewniam, że z zaproponowanymi przeze mnie metodami nauczania, z pewnością odniesiesz sukces. W mojej karierze korepetytora jeszcze nigdy nie zdarzył się przypadek porażki edukacyjnej. Mimo, iż wiele razy spotkałem się dużymi brakami w wiedzy z poprzednich lat nauki, zawsze udawało mi się sprostać zadaniu.

Uważam, że ważnymi aspektami pracy z drugą osobą jest spokój i dobra komunikacja. Każdy z nas przyswaja wiedzę w różnym tempie, dlatego też staram się dobrać sposób nauczania indywidualnie do potrzeb klienta. Każda kolejna zadowolona osoba i poszerzające się grono moich uczniów utwierdza mnie w przekonaniu, że KAŻDY jest w stanie ZROZUMIEĆ i pokochać MATEMATYKĘ.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wspólnej nauki i zapoznania się z zawartością mojej strony.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Dariusz
Katowice
NIP: 6341239389

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.