Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Bytom
Gliwice
Zabrze
Sosnowiec
Mikołów
Chorzów
Siemianowice Śląskie

O mnie

Szanowni PaństwoNazywam się Dariusz Grzesiuk i jestem zawodowym korepetytorem przedmiotów matematycznych takich jak matematyka, matematyka IB, statystyka, badania operacyjne, matematyka finansowa, rachunek prawdopodobieństwa od 23 lat. Mieszkam w Katowicach, zajęcia odbywają się zarówno u mnie, jak i u Ucznia, teren działania to obszar Katowic i miast w promieniu 50 km. Zajęcia prowadzę przez cały tydzień, od godzin porannych po wieczorne, ze stałymi słuchaczami mamy wypracowane stałe dni i godziny spotkań, co pozwala uzyskać systematyczność pracy.

Mój bogaty warsztat zawdzięczam przede wszystkim doświadczeniu nabytemu podczas długotrwałej pracy, który pozwolił mi na wypracowanie właściwego modelu przekazywania wiedzy dla osób w każdym wieku i uczących się na każdym poziomie. Skutecznie pomagam nie tylko uczniom, dla których matematyka nie jest życiową pasją, ale i osobom pragnącym rozwijać się w tym obszarze. Jako wielki entuzjasta przedmiotu staram się nieprzerwanie dążyć do pogłębiania wiedzy z zakresu matematyki. Moje zajęcia są pełne pozytywnej energii, zaangażowania, a wykłady w ocenie słuchaczy są bardzo efektywne. Najlepszym tego przykładem są setki osób, które miałem, bądź z niektórymi wciąż mam przyjemność pracować. Jestem dumny z sukcesów moich podopiecznych, często jestem polecany wśród znajomych moich uczniów.

Jeżeli poszukujesz odpowiedniej osoby do pomocy w zrozumieniu matematyki, pragniesz dobrze przygotować się do studiowania na zagranicznej Uczelni, chcesz zdobyć lepsze oceny, potrzebujesz wsparcia, aby na bieżąco realizować program, chcesz lepiej przygotować się do zbliżającej matury lub egzaminu lub zachęcić dziecko do nauki, serdecznie zapraszam. Zapewniam, że z zaproponowanymi przeze mnie metodami nauczania, z pewnością odniesiesz sukces. W mojej karierze korepetytora jeszcze nigdy nie zdarzył się przypadek porażki edukacyjnej. Mimo, iż wiele razy spotkałem się dużymi brakami w wiedzy z poprzednich lat nauki, zawsze udawało mi się sprostać zadaniu i nadrobić z uczniem wszelkie zaległości. Moje zajęcia są dopasowane dla każdej osoby mającej styczność z przedmiotem.Uważam, że ważnymi aspektami pracy z drugą osobą jest spokój i dobra komunikacja. Każdy z nas przyswaja wiedzę w różnym tempie, dlatego też staram się dobrać sposób nauczania indywidualnie do potrzeb klienta. Każda kolejna zadowolona osoba i poszerzające się grono moich uczniów utwierdza mnie w przekonaniu, że KAŻDY jest w stanie ZROZUMIEĆ i pokochać MATEMATYKĘ.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wspólnej nauki i zapoznania się z zawartością strony.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.