Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 / 60 min

Jerzy

Opis ogłoszenia

ANGIELSKI , MATEMATYKA specjalista od trudnych przypadków / wymagających uczniów / konkursów

Problemy z matematyką? Nieradzenie sobie ze sprawdzianami lub egzaminami? Brak chęci do odrabiania zadań domowych? Dekoncentracja? Zaległości?

Wieloletnie doświadczenie w pracy z wymagającymi uczniami w przedziale wiekowym od 6-23lat. Posiadam wszelkie niezbędne materiały do certyfikatów Cambridge (FCE, CAE, CPE), IELTS oraz konkursów matematycznych (Kangur, Alfik, Mat, Olimpiady)

Dekoncentracja?
Zaległości? -> spokojnie nadrobimy wszystko
Słabe oceny?

O mnie: Inżynier mechatroniki, lubiący młodych absolwent Matury Międzynarodowej IB. Finalista konkursów matematycznych i językowych, posiadam najwyższe certyfikaty językowe. Wieloletnie doświadczenie w zajęciach indywidualnych z młodzieżą i uczniami szkół podstawowych, osobiste podejście do ucznia, pomoc zarówno w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do egzaminów poprawkowych, zwykłych sprawdzianów lub zadań domowych. Gwarantowane szybkie wyjście z kryzysowej sytuacji lub profesjonalne przygotowanie na każą okazję!

Możliwość zajęć u ucznia, u korepetytora lub w centrum. Dojazd do ucznia w cenie, gwarantowana nauka w miłej i przyjaznej atmosferze na wysokim poziomie! Możliwość zajęć grupowych. Teren: Centrum, Zawadzkiego, Gumieńce, Pogodno, Mierzyn lub inne (prośba o kontakt).

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela11:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.