Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Nadarzyn
Pruszków
Warszawa

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Mateusz

O mnie

Zapraszam na profesjonalne zajęcia z języka angielskiego, przebiegające w bezstresowej atmosferze, dostosowane do potrzeb Klienta. Jestem magistrem filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentem podyplomowych studiów nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS. Obecnie pracuję jako wykładowca akademicki oraz nauczyciel w liceum, realizując moją pasję do nauczania i języka na co dzień. :-) Oferuję:− zajęcia przygotowujące do matury, egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminów językowych (KET, FCE, CAE, CPE);− lekcje indywidualne - zarówno dla tych, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować naukę, jak i praca nad materiałem bieżącym;- zajęcia z zakresu legal English, business English oraz academic English;− konwersacje nastawione na rozwój lub przełamanie trudności w komunikacji językowej;- przygotowanie do egzaminu B2 na studiach (egzamin B2 na Uniwersytecie Warszawskim i nie tylko);− możliwość nauki w małej grupie;Posiadam bogatą bazę materiałów, które, w zależności od potrzeb, wykorzystuję na zajęciach.Zapraszam do kontaktu! :)Mateusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia angielska
10.2018 - 06.2019
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
podyplomowe metodyczno-kwalifikacyjne studia nauczania języka angielskiego
Kursy i szkolenia
06.2015
Certyfikat Biegłości Językowej Uniwersytetu Warszawskiego C2
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Lektor języka angielskiego
Przygotowanie do egzaminów językowych (matura, egzamin gimnazjalny, Cambridge FCE, CAE, CPE, konwersacje, język biznesowy).
09.2018 - aktualnie
Liceum ogólnokształcące i szkoła podstawowa
Prowadzę zajęcia w klasach 6-8 szkoły podstawowej oraz w liceum ogólnokształcącym. Przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminów certyfikacyjnych Cambridge FCE (B2), CAE (C1) oraz CPE (C2).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Super nauczyciel, praca w milej atmosferze, przyjemne przyswajanie wiedzy :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Świetny nauczyciel, świetna praca, matura spokojnie zdana!!!

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza zarówno lingwistyczna jak i metodyczna sprawiają, że opanowanie nowego materiału jest dla mnie łatwe i przyjemne. Z każdą lekcją robię widoczne postępy i z pewnością jest w tym duża zasługa Mateusza osobowości, zaangażowania i metod dostosowanych do moich potrzeb i możliwości. Serdecznie polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Mateusz jest bardzo zdolnym i wszechstronnym nauczycielem. Lekcje z nim bardzo pomagają mi w codziennej nauce języka. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Mateusz jest profesjonalistą. Widać w nim ogromne zamiłowanie do języka angielskiego. Jak mało kto potrafi w sposób jasny i przejrzysty przekazać swoją wiedzę innym. Z czystym sercem mogę go polecić każdemu.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Witam,
Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje z Mateuszem bardzo mi pomagają w nauce. Zajęcia przebywają w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Mateusz jest wymagający lecz jeśli czegoś nie rozumiem potrafi mi to wytłumaczyć w bardzo dobry sposób.
Polecam :)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
24 sierpnia 2015

Lekcje z Mateusze bardzo mi pomogły i były dla mnie dużym wsparciem przed egzaminem gimnazjalnym. Zajęcia prowadzone były w przyjaznej atmosferze dlatego łatwo było przyswoić wiedzę. a także widoczne umiejętności oraz pasja językiem sprawiały że lekcje nie były dla mnie nudne.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2015

Witam Serdecznie,
Mateusz przygotowywał mnie do matury z języka Angielskiego, zdałem na bardzo wysokim poziomie, zarówno egzamin pisemny jak i ustny. Ogromna wiedza Mateusza pozwala na elastyczne prowadzenie lekcji dostosowane do poziomu. Samo spotkanie przebiega w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Lecz nie oznacza to że lekcje są nudne czy usypiające. Mateusz jest osobą wymagającą i motywującą do pracy. Przygotowywał również mojego brata do egzaminu gimnazjalnego. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.