Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Katowice
Bytom
Chorzów
Gliwice
Ruda Śląska
Tarnowskie Góry
Piekary Śląskie
Zabrze

O mnie

Math Ninja to inicjatywa Krzysztofa Krystek – magistra matematyki z dyplomem Uniwersytetu Śląskiego, z 11-letnim doświadczeniem korepetytorskim i pedagogicznym. Krzysiek prowadził kursy przygotowujące do matury dla uczniów szkół średnich. Udzielał się także charytatywnie w KHAN Academy. Wiele już widział przypadków i wie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Prywatnie, poza byciem Math Ninja, zgłębia tajniki kryptowalut i ściga się w rowerowych rajdach na orientację.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2005 - 09.2010
Uniwersytet Śląski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2005 - aktualnie
Ponad 12 lat prywatnych lekcji. Głównie praca z ciężkimi przypadkami :)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

57% z matury zdecydowanie powyżej moich oczekiwań :) Dziękuję i polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.