Grzegorz Głowienko

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 - 70 / 60 min

Grzegorz Głowienko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Ekstrawertyczny i kontaktowy absolwent matematyki na UW oraz absolwent SGH, były trader rynku międzybankowego, pasjonat probabilistyki i jej zastosowań, oferuję Tobie lub Twojemu dziecku kompleksowe korepetycje z matematyki i jej pochodnych (również w języku angielskim)
matematyka:

  • materiał od podstawówki do matury (sam miałem 98% z rozszerzonej i wiem dobrze się do tego przygotować), również dla klas IB.
  • duże doświadczenie pracy z maturzystami/klasami IB jak również dziećmi (8-11 lat)

matematyka wyższa (poziom pierwszy):
*analiza matematyczna, algebra liniowa, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka, statystyka matematyczna, analiza zespolona
*doświadczenia z egzaminami ze wszystkich uczelni warszawskich od kierunków ścisłych matematyka, fizyka, chemia UW przez kierunki techniczne i teoretyczne na Politechnice i SGGW: budownictwo, fotonika, telekomunikacja, architektura, biotechnoligia, po kierunki ekonomiczne na SGH, Wydziałach WNE i WZ UW oraz SGGW.

matematyka wyższa (poziom drugi):
*zaawansowana probabilistyka, procesy stochastyczne, funkcje analityczne, analiza zespolona, analiza funkcjonalna, równania różniczkowe zwyczajne, równania różniczkowe cząstkowe
*podejmuję się wyzwań tematycznych, z których inni rezygnują :)

Pokaż lub podeślij notatki/materiał, z którym masz problemy, wyjaśnię o co chodzi, pomogę rozwiązać Ci zadania, nauczymy Cię czytelnego i usystematyzowanego zapisu, przygotujemy Ciebie do kartkówki/sprawdzianu/kolosa/egzaminu.

Efektywna nauka, bezstresowa atmosfera :) duża cierpliwość i ogromna energia i inicjatywa. Możemy usiąść u Ciebie u mnie, w bibliotece (metro pole mokotowskie) bądź nawet w kawiarni.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Ma świetny kontakt z młodzieżą co bardzo ułatwia prowadzenie zajęć. Zaangażowany i odpowiedzialny . W krótkim czasie pomógł wyprowadzić córkę z zagrożenia jedynką. Polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Gorąco polecam. Grzegorz pomógł mi zrozumieć matematykę. To korepetytor dla którego najważniejszy jest uczeń.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Bardzo polecam Grześka, potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze przykłady. Wszystko zrozumiałam bez problemu, takiego korepetytora szukałam! POLECAM !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2016

Grzesiek jest świetnym korepetytorem. Miałam problem przed egzaminem z matematyki, znalazł dla mnie błyskawicznie czas i wytłumaczył w tak klarowny sposób, że w gruncie rzeczy, egzamin nie sprawił mi problemu.
Gorąco polecam Grzegorza!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.