Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Jaworzno
Gliwice
Bytom
Katowice
Sosnowiec
Zabrze

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie
Dla użytkownika Mateusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 listopada 2018

Pan Mateusz nigdy nie odbiera telefonów, bardzo rzadko odpisuje na smsy oraz na maile. Praktycznie zerowy kontakt. Nie polecam.

Mateusz

Dzień dobry,
dziękuję za opinię.
Na wstępie zaznaczę, że nie było żadnej współpracy między mną oraz Panem Łukaszem.
Jedynie poprosiłem o wysłanie notatek/materiału z przerabianego przedmiotu, co ostatecznie udało się Panu Łukaszowi dopiero za czwartą próbą ...
Zgadza się, nie odbierałem telefonów, ponieważ fizycznie nie miałem takiej możliwości, a z góry zaznaczyłem, że kontakt będzie mailowy.
Niestety nie wszyscy potrafią to zrozumieć, gdzie mimo wskazanej formy kontaktu Pan Łukasz usilnie próbował się do mnie dodzwonić podejmując od kilku do kilkunastu prób w przeciągu dwóch dni.
Szczerze cieszę się, że nie podjąłem żadnej współpracy z w.w. Panem.
Pozdrawiam,
Mateusz

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

świetny korepetytor

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.