Mateusz Górka

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Pszczyna
Goczałkowice-Zdrój
Łąka
Piasek
Katowice
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Prowadzę indywidualne korepetycje z języka angielskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Oferuję pomoc w nauce, omawianie i nadrabianie materiału szkolnego oraz przygotowanie do testów, egzaminów i matury. Zapraszam dzieci w każdym wieku oraz dorosłych, program i czas trwania zajęć dostosowuję indywidualnie do wymagań osoby zainteresowanej. Posiadam własne materiały naukowe, ale pracuję też na książkach dostarczonych przez klienta.

Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej, ukończyłem Budownictwo. Cześć studiów magisterskich odbyłem na Uniwersytecie w Lleidzie (Hiszpania). Od kilku lat pracuję przy międzynarodowych wydarzeniach sportowych organizowanych zarówno w Polsce, jak i zagranicą (Włochy, Francja, Belgia, Szwecja).

Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 23:00
Wtorek08:00 - 23:00
Środa08:00 - 23:00
Czwartek08:00 - 23:00
Piątek08:00 - 23:00
Sobota08:00 - 15:00
Niedziela08:00 - 15:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Profesjonalna obsługa i pomoc. Duża dyspozycyjność czasowa. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.