Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Jaktorów
Brwinów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia50 / 60 min

Mateusz

Opis ogłoszenia

Student Uniwersytetu Warszawskiego, chętnie udzieli korepetycji z przedmiotu jakim jest Historia z zakresu gimnazjum lub liceum. Skończyłem liceum na profilu historycznym - poziom rozszerzony. Prywatnie interesuję się historią, militarystyką, polityką społeczną, oraz rekonstrukcją historyczną. Łatwo nawiązuję kontakt z uczniami, wiedzę przekazuję w sposób konkretny i dostosowuje się do wymagań, które się przede mną stawia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.