BIRD dr inż. Mateusz Flis

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdańsk (Piecki-Migowo)
Gdynia (Redłowo)
Kartuzy (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

CENA PODLEGA NEGOCJACJI!

dr inż. M. Flis - dydaktyk interdyscyplinarny pracujący w zakresie trzech obszarów nauki. Prowadzi zajęcia z przedmiotów z dyscypliny elektrotechnika, z fizyki oraz z matematyki. Właściciel działalności EDDIF ( drflis pl ).

Cena usługi podlega indywidualnej negocjacji z Klientem . Koszt podstawowy wynosi 120 zł / 50 min pracy.

Posiadam udokumentowane kilkuletnie doświadczenie pracy dydaktycznej i pracy w przemyśle. 

W zakresie działalności dydaktycznej Doradztwo Eksperckie EDDIF skierowane jest do dwóch komplementarnych grup odbiorców.
Pierwszą grupę EDDIF Dydaktyka tworzą studenci wyższych uczelni technicznych. W tym zakresie oferuje się korepetycje z przedmiotów z dyscypliny naukowej elektrotechnika , a w szczególności z: obwody elektryczne, podstawy elektrotechniki, teoria obwodów elektrycznych, teoria pola elektromagnetycznego, elektrotermia, fizyka , matematyka .
Druga grupa Klientów EDDIF Dydaktyka została zbudowana dla odbiorców młodszych . Przewidziano prowadzenie zajęć z przedmiotów ścisłych (fizyka, matematyka, zawodowe przedmioty elektryczne i mechatroniczne). Przeprowadzone badania rynkowe (Wydział Zarządzania UG, Sopot 2018) wykazały, że młodzi uczniowie pozbawieni są źródeł rzetelnej wiedzy.

W praktyce dydaktycznej rozmawiam z Uczniem i stymuluję go do samodzielnego myślenia nad rozpatrywanym zagadnieniem. Zalecam Klientom, aby rozważyli możliwość podjęcia nauki w blokach dwugodzinnych, w których wyodrębniam czas na:
   1) retrospekcję wiadomości z poprzedniego spotkania,
   2) wprowadzenie w nową tematykę i koncentrację na zrozumieniu rozwiązywania problemów zadaniowych, gdzie kładę nacisk na jak najwyższy stopień indywidualnej pracy Ucznia,
   3) omówienie części zadaniowej pracy domowej i przedstawienie materiału do samodzielnego zapoznania się przed kolejnym spotkaniem.

Pracuję metodologicznie, w sposób ustrukturyzowany i zhierarchizowany. Wskazuję Uczniowi ewentualne braki posiadanych umiejętności i nakierowuję na możliwe drogi ich uzupełnienia w ramach pracy z korepetytorem i w zakresie pracy własnej. Zakres tematyczny dostosowuję do potrzeb Klienta, jednak dbam o wykonywanie pracy zgodnie z zaleceniami wiodących ośrodków pedagogicznych i dydaktycznych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 791 258 397 oraz mailowego m.flis ‘at’ amw gdynia pl, a także do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na stronie działalności EDDIF  drflis pl !

dr inż. Mateusz Flis
specjalista elektrotechniki 3372/4595

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 23:00
Wtorek14:00 - 23:00
Środa14:00 - 23:00
Czwartek14:00 - 23:00
Piątek14:00 - 23:00
Sobota14:00 - 23:00
Niedziela14:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

BIRD dr inż. Mateusz Flis
Czubińskiego 4
80-215 Gdańsk
NIP: 8393016627

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2014 - 11.2018
Politechnika Gdańska
Doktor
Elektrotechnika
Kursy i szkolenia
10.2015
Studia pedagogiczne
Doświadczenie
05.2014 - 11.2016
Politechnika Gdańska
Prowadzenie zajęć z dyscypliny elektrotechnika
11.2016 - 05.2017
Solidexpert
Obliczenia numeryczne z dziedziny elektrotechnika i ich interpretacja
05.2017 - aktualnie
Energa-Operator SA
Działalność w branży energetycznej z naciskiem na zadania planowania ruchu sieci elektroenergetycznej
02.2019 - aktualnie
Akademia Marynarki Wojennej
Prowadenie zajęć z dyscypliny elektrotechnika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.