Oliwia Kuźniewicz

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa (Mokotów +2)

O mnie

Jestem świeżą absolwentką jednego z lepszych, wysoko ocenianych w rankingach liceów w Polsce (III LO w Gdyni), które zakończyłam z ponadprzeciętymi wynikami matur, z kolei od października 2022 roku studiuję prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Z moją wiedzą wyniesioną ze szkoły, pasją, a także perspektywą młodego człowieka, chciałabym pomóc z nauką wszelkich zagadnień przedmiotów humanistycznych, wbrew powszechnemu, błędnemu zresztą przekonaniu, iż "kucie" materiału na pamięć jest jedynym rozwiązaniem. Chętnie wesprę w przygotowaniach do matur, pozostałych egzaminów, nadrabianiu zaległości itp.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 04.2022
III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
profil humanistyczny
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.