Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka55 - 60 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/544 opinie

Opis ogłoszenia

Witaj
Interesują Cię solidne, EFEKTYWNE korepetycje w „ludzkiej” atmosferze ? Jeśli tak to dobrze trafiłeś!

Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie ( i tym którzy wyciągają się z trudnej sytuacji, i tym którzy przygotowują się do konkursów). . Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum . Przygotowuję do MATURY , KARTKÓWEK , EGZAMINU GIMNAZJALNEGO , pomagam nadrobić zaległości, oraz w pracach domowych. ( również przez internet).

SPECJALIZUJE SIĘ W KOMPLEKSOWYM PRZYGOTOWANIU UCZNIA DO MATURY

PRZYGOTOWANIE DO MATURY:

 • Znam bardzo dobrze program więc potrafię przewidzieć w dużej części jakie będą zadania na egzaminie. W przypadku kiedy brakuje czasu, aby się przygotować, pomijam niektóre treści, które są niepotrzebne aby zdać.
 • Prowadząc danego ucznia staram się objąć go opieką, staram się być osobą, która pokaże mu jak to ma wyglądać, rozplanowuję mu wszystko do przodu, monitoruję efekty i pracę. Przy stałej współpracy zawszę wymagam od ucznia wysiłku, staram się zaszczepić w nim motywację do samodzielnej nauki! Prawie zawsze po skończonych korepetycjach zadaję uczniowi materiał do samodzielnej powtórki, sprawdzam poprzedni.
 • Umiejętna selekcja materiału dostosowywana indywidualnie do każdego ucznia ( nie można wchodzić w zbyt trudny poziom w krótkim czasie jeśli uczeń jest słabszy oraz z drugiej strony nie można pominąć niektórych zagadnień – trzeba znaleźć „ złoty środek”.
 • Kompleksowe przygotowanie do matury. Wierzę w swoje możliwości jak i w osoby, które uczę. Jestem zawsze nastawiony entuzjastycznie, staram się przenieść ten entuzjazm i wiarę w osobę, którą uczę.
 • Do każdego podchodzę indywidualnie - najpierw oceniam umiejętności ucznia, a następnie skupiam się na rzeczach, w których są największe braki.
 • Stworzyłem skrojony na miarę program przygotowujący uczniów do matury podstawowej z matematyki. Program ten składa się z zadań maturalnych z lat poprzednich/ zadań z próbnych egzaminów / zadań z kilkunastu najlepszych książek przygotowujących do matury podstawowej. Program ten przygotowałem testując go na kilkudziesięciu uczniach, dzięki czemu wiem, w których momentach uczniowie mają zazwyczaj problemy. Mój największy sukces to przygotowanie jedynkowego ucznia do tak do matury podstawowej, że zdał ją na około 90%.
 • Ucząc korzystając z matur z wcześniejszych lat jak i kilkunastu innych źródeł. Staram się być jak najbardziej wydajny - przykładam szczególną uwagę do samodzielnego wykonywania zadań. Lekcje u mnie to zwykle 10-15 minut teorii i 45-50 minut rozwiązywania przykładowych zadań. Zadania te są rzecz jasna programowo dostosowane do matury podstawowej z matematyki.
 • Zadań maturalnych uczę schematycznie, wręcz algorytmowo, dzięki czemu uczniowie, którzy nic kompletnie nie umieją są w stanie maturę zdać i co lepsze, zdać na wysoki %.
 • Wychodzę z założenia, że na każde 2 godzinny korepetycji uczeń powinien 1-2h poświęcić na samodzielną naukę. Zawsze po zajęciach daję uczniowi do samodzielnego zrobienia zestaw powtarzający. Materiał, który omawialiśmy na korepetycjach - są to zwykle zadania programowo "maturalne".
 • Ostatnie spotkania przed maturą przeznaczam na sprawdzanie nabytych umiejętności - staram się eliminować presję czasu przez rozplanowanie zadań w czasie. Wszystko wszędzie zawsze rozkładam na czynniki pierwsze, nawet czas, który jest potrzebny do zdania matury.

Cena:

 • 60minutowa lekcja to 60pln. Moje zajęcia prowadzę zazwyczaj w systemie dwugodzinnym.

Matematyka jest taką dziedziną nauki, którą można polubić ale żeby to osiągnąć najpierw trzeba ją zrozumieć . 120 minut zajęć pozwoli w zupełności przerobić dany materiał tak aby go zrozumieć.

Kwestie techniczne:
Jestem kontaktowy i dyspozycyjny, rzetelnie i poważnie podchodzę do zajęć z uczniami. Mile widziane jest, jeśli działa to też w drugą stronę. Jeśli spotkam się z zaangażowaniem ze strony ucznia, korepetycje stają się przyjemne i niezwykle efektywne. Naprawdę zależy mi, by nasz wspólny wysiłek przyniósł oczekiwane efekty.

Jestem tak pewny swoich umiejętności dydaktycznych, że daję gwarancję zdania matury - jeśli nie zdasz zwrócę Ci połowę ze środków, które przeznaczyłeś na korepetycję.

Dla wszystkich uczniów spoza Wrocławia - uczę również online - posiadam tablet graficzny i specjalne oprogramowanie (internetową tablicę interaktywną) dzięki czemu korepetycje przez komputer nie różnią się niczym od tradycyjnych naziemnych korepetycji

Wszyscy moi uczniowie zdali maturę podstawową z matematyki
Kontakt:

 • tel:
 • email: matematykedasielubic@gmail kropka com
 • gg: 52280321

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 44
avatar
Milana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Po roku zajęć z Pawłem zdałam maturę podstawową na 100% a rozszerzoną na 56% chociaż w liceum był słaby poziom i rozszerzonia nie miałam wogóle. W szkole oceny skoczły z 2-3 na 5-6. Na zajęciach tematy były tłumaczone aż zrozumiem i na różne sposoby. Barzo ważne jest to że Paweł nie tylko uczył mnie matmy ale też motywował do rozwoju i nawet w domu z chęcią rozwiązywałam zadania.Teraz napewno wiem że chcę kontynuować naukę w tym kierunku. Jeżeli sami jesteście zmotywowani do nauki, to Paweł jest najepszym korepetytorem ponieważ widać że lubi swoją pracę a nie robi to tylko dla pieniędzy. Polecam na 100 procent.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Paweł pomógł mi w przygotowaniach do matury i nawet kilka zajęć z nim wystarczyło, żebym zrozumiała schemat poszczególnych zadań co ułatwiało później ich rozwiązywanie. Ilości materiałów jakie otrzymywałam po każdych zajęciach były ogromne, przez to mogłam wiele ćwiczyć w domu i w razie wątpliwości zapytać o nie na zajęciach. Poza tym atmosfera była luźna, Paweł był miły i uczynny wiec ze szczerego serca mogę polecić jako najlepszego korepetytora z matematyki.

avatar
Laryssa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Najlepszy nauczyciel, jakiego spotkała moja córka podczas 12 lat swojej nauki!!! Precyzyjnie, mądrze rozłożony materiał; lekcje prowadzone w świetnej atmosferze, zadania dodatkowe, pomoce - wszystko w cenie. Dzięki Panu Pawłowi córka nie tylko zrozumiała, ale też polubiła matematykę, która wcześniej była jej zmorą. Matura zdana na 70% (w klasie humanistycznej!)! Jeśli ktoś ma kłopoty z matmą, tylko do Pana Pawła!!!

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Naprawdę świetny korepetytor, z pewnych przyczyn miałem totalne zaległości w wakacje między 2 a 3 liceum do takiego stopnia że miałem problem z prostą funkcją liniową a dzięki współpracy i rzetelnym, miłym podejściu owy Pan pozwolił mi uwierzyć w siebie i w efekcie zdałem matematykę na tyle dobrze, że mam sporą szansę na dostanie się na wymarzone studia inżynierskie na politechnice. Zdecydowanie polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Korepetycje przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze, do matury zostałem przygotowany świetnie, co owocowało bardzo dobrym wynikiem. Paweł potrafi wyjaśnić wszystko i do tego jest bardzo cierpliwy, zmienił moje podejscie do nauki o 180 stopni :) Zdecydowanie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Z korepetycji z Panem Pawłem jestem bardzo zadowolony. Zajęcia były zawsze dobrze zorganizowane oraz przebiegały w miłej atmosferze. Oprócz samej wiedzy, nauczyłem się rozwiązywać matury do tego stopnia, że arkusz znałem już jak własną kieszeń. Zawsze dostawałem także cenne materiały dodatkowe (np. uzupełnienie kart maturalnych, tematycznie zebrane zadania z przeszłych matur). Ogółem mówiąc Pan Paweł zna maturę jak mało kto.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Korepetycje w bardzo luźnej i miłej atmosferze. ;p godziny zajęć elastyczne, a wiedza, chęci i nastawienie Pawła do uczniów rewelacyjne ;D zawsze z humorem, tłumaczy do oporu, a jego autorski program to najlepsze o czym slyszalam. Przez 10 dni nauki z Pawłem ogarnęłam więcej niż przez rok nauki w szkole i dzięki niemu zdalam maturke. Teraz ze spokojem mogę iść na studia. Dzięki wielkie za wkład, materiały i pomoc! Polecam każdemu ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Zdecydowanie polecam, każdemu kto chce solidnie przygotować się do zdania matury ! P. Paweł dokładnie tłumaczy tak żeby każdy zrozumiał. A sama nauka pod jego okiem była przyjemna , bezstresowa, ale przedewszystkim efektywna.:) (4 dni przed maturą i udało mi się zdać! ) Dziękuje :D

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Gosc jest swietny! Posiada duza wiedze, potrafi wyjasnic wszystko, jest wyrozumialy i niezwykle cierpliwy. Bardzo polecam! Mega pozytywna osoba, ktora potrafi zmotywowac i zachecic do nauki.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Polecam brać korepetycje u Pawła, który jest mega pozytywną i cierpliwą osobą. :)
Dzięki niemu zdałam maturkę z matematyki bez problemu mimo tego, że myślałam iż przez moje braki będzie to niemożliwe. Dzięki systematycznej pracy w niesamowicie przyjaznej atmosferze udało mi się zdać maturę bez żadnych obaw. Byłam przygotowana dzięki materiałom, które od niego dostawałam (poważnie, moja teczka z zadaniami w ciągu kilku miesięcy przybrała nieco na wadze). Co mogę jeszcze dodać? Polecam serdecznie, bo warto. :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Wszystko było super , na prawdę nie ma sie do czego przyczepić , miła atmosfera , elestyczne godziny , dużo cierpliwości i wymarzone wyniki ! Czego chcieć więcej

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Korepetycje z Pawłem zaczęłam dwa miesiące przed maturą, mając zagrożenie z matematyki. Odkąd pamiętam miałam awersję w stosunku do tego przedmiotu, liczyłam tylko na to że dzięki korepetycjom uda mi się uzyskać 30% na maturze. Jednak dzięki zorganizowaniu i świetnemu podejściu korepetytora do ucznia moje podejście do przedmiotu zmieniło się diametralnie i matematyka nie wydawała się już taka straszna. Dzięki pomocy Pawła bez problemu udało mi się poprawić zagrożenie a z matury oczekuje wyniku powyżej 70%, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe do osiągnięcia. Polecam każdemu kto czuje że matematyka nie jest jego mocną stroną. Korepetycje u Pawła pokażą wam, że wystarczy trochę pracy z odpowiednim nauczycielem aby zacząć sobie dobrze radzić z tym przedmiotem.

avatar
Jeremi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Miesiąc czasu przygotowań, po 2 sesje tygodniowo, i matura zaliczona na prawie dwa razy więcej punktów niż się spodziewałem, zdecydowanie polecam, świetne podejście i przygotowanie prowadzącego, szeroki zakres wiedzy oraz doświadczenie, a także kwestia bezbłędnego wyboru najważniejszych zagadnień czynią te spotkania maksymalnie optymalną opcją dla ludzi którzy tak jak ja potrzebują przerobić najważniejsze tematy w jak najkrótszym czasie, w jak najbardziej efektywny sposób, a także dla tych którzy mają na to nieco więcej czasu. Pozdrawiam i życzę powodzenia, chociaż po zajęciach z Pawłem nie będzie tak bardzo potrzebne :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Paweł przygotował mnie do matury tak, że na pewno zdałem ją na powyżej 60%, gdzie moją ambicją było zaliczenie jej chociaż na 30% :D Jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy bo wiem że lepiej trafić nie mogłem ! :D

avatar
Ola Kubicka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Korepetycje prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Paweł pomógł mi pozaliczać zaległe sprawdziany z prawdopodobieństwa i stereometrii dzięki czemu teraz nie mam już zagrożenia z matematyki i mogę spokojnie przygotowywać się do matury. Polecam serdecznie.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Z panem Pawłem uczyłem się matematyki przez około 3-4 miesiące. Nauczyłem się dzięki niemu więcej niż przez 3 ostatnie lata liceum. Dzięki temu korepetytorowi i jego bardzo dobrze przygotowanym materiałom zaliczyłem wszystkie sprawdziany i jestem pewien,że dobrze napisałem maturę. Z całego serca polecam bo nie znajdziecie nikogo lepszego!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Paweł przez 5 miesięcy przygotował mnie do matury tak, że sprawdzając odpowiedzi z tegorocznej matury - śmiało mogę powiedzieć, że dostanę powyżej 80%. Polecam wszystkim tego nauczyciela.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2016

Aktualnie chodzę do 3 liceum i przygotowuję się do matury. W poniedziałek byłam pierwszy raz na korepetycjach u Pawła. Korepetycje te wyglądały zupełnie inaczej niż u innych osób do których już kiedyś miałam przyjemność chodzić. Paweł dokładnie wie jak uczyć, ma własny autorski materiał i ogrom wiedzy. Szczerze mówiąc nigdy nie spotkałam jeszcze osoby, która by z takim ogromnym entuzjazmem przekazywała wiedzę co Paweł
Na pierwszych zajęciach dostałam teczkę, autorski program nauczania Pawła dostosowany do matury i plan działania rozpisany na 4 miesiące naprzód.
W środę miałam maturę z Operonu i dzięki temu, że byłam w poniedziałek na korepetycjach - udało mi się zrobić 2 ostatnie, najtrudniejsze zadania na operonie, których nigdy wcześniej nie potrafiłam zrobić. Naprawdę polecam każdemu kto chce się dokładnie przygotować do matury!

avatar
Bartek Nowak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2016

Dzisiaj dostałem wyniki matury, którą pisałem w sierpniu :) 72% :D
Dodam tylko, że w maju dostałem 28%. Te korepetycje to była najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w tym roku. Gorąco polecam wszystkim osobom chcącym przygotować się do matury z matematyki

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2016

Kilka dni temu zdałam poprawkę, najważniejsze jednak jest to, że dzięki tym korepetycjom polubiłam matematykę i nauczyłam się sama jej uczyć. :) Gorąco wszystkim polecam tego korepetytora.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Poprawka zdana - z części pisemnej dostałem 16 na 17 punktów, a część ustną zaliczyłem na maksa! Najbardziej jednak jestem zadowolony z podejścia i zaangażowania. Paweł jest jedną z najbardziej pozytywnych osób, jakie spotkałem w swoim życiu, gdyby takie osoby uczyły w szkołach to świat byłby lepszy.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2016

Pan Paweł przygotował mnie do majowej matury tak dobrze, że dziś jestem przyjęta na Politechnikę Wrocławską. Właśnie dostałam oficjalny list gratulacyjny z uczelni <3. Naprawdę polecam!

Paweł

Bardzo się cieszę z Twoich sukcesów. Studia to niesamowity okres. Czas świetnej zabawy, często pierwszych obowiązków i samodzielności. Dziękuję za pozytywny komentarz i życzę powodzenia! :)

avatar
Kamila Król
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2016

Po 16 godzinach u Pawła opanowałam właściwie cały dotychczasowy materiał z matury podstawowej matematyki. Na pierwszych zajęciach dostałam wzory, specjalną teczkę i szczegółową rozpiskę tego co trzeba zrobić by osiągnąć dobry wynik. Rozpiska ta była wynikiem testu kontrolnego, który odbył się na pierwszych zajęciach. Najlepsze w tych korepetycjach jest indywidualne podejście Pawła i to, że każda lekcja jest szczegółowo zaplanowana według wcześniej przygotowanego pod Ciebie programu. Miałam wcześniej 4 korepetytorów ale żaden nie podchodził do swojego zajęcia tak profesjonalnie. Polecam każdemu, kto chce się dobrze przygotować do matury z matematyki. Poprawkę będę pisać dopiero za 2 tygodnie ale już teraz wiem, że pójdzie mi ona zdecydowanie lepiej niż dotychczas.

Paweł

Nie ma chyba nic lepszego dla korepetytora niż postęp, który u ucznia z czasem zaczyna być widoczny! To dowodzi tego, że czas i pieniądze nie idą na marne!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Po 2 miesięcznym przygotowaniu do matury zdałam ją na 78% mimo, że wcześniej z próbnych matur dostawałam po 30-40%... Dziś dostałam się na moje wymarzone studia na uniwersytecie ekonomicznym <3 Polecam wszystkim maturzystom!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2015

Do Pawła trafiłam dosłownie miesiąc przed maturą. Od pierwszego spotkania przedstawił plan naszych zajęć jak również przygotował indywidualną teczkę z materiałami. Na zajęciach sprawdzaliśmy zadania domowe, omawialiśmy je, pracowaliśmy nad ich poprawą i oczywiście poszerzaliśmy zakres moich umiejętności.
Na potwierdzenie kompetencji Pawła - zdana MATURA !!!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Miesiąc do poprawkowej matury, a ja jestem po drugiej lekcji (Przez skype) Ale ta cała sytuacja już wymaga komentarza. Jestem bardzo zadowolony! Perfekcyjne podejście, miła atmosfera i co najważniejsze bardzo dobra jakość dźwięku i wyraźna dykcja Pawła :) Wierzę, że dzięki niemu w końcu zdam tą matematykę, bo przez nią nie mam świadectwa. Polecam wszystkim, osoba konkretna i widać, że robi to całym sercem i zależy jej, aby nauczyć potrzebnych zagadnień. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Dzisiaj dostałem wyniki matur. 84% z matematyki podstawowej. Myślę, że nic więcej nie muszę dodawać, biorąc pod uwagę, że jeszcze pół roku temu z próbnych matur dostawałem po 35-45%. Polecam wszystkim chcącym fachowo przygotować się do matury.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2015

Efekt współpracy z Pawłem najlepiej oddają moje wyniki z próbnych matur organizowanych w mojej szkole.Dwa miesiące temu z próbnej matury miałem 18%. Teraz (w kwietniu) z próbnej matury dostałem aż 54%. Wiem, nie jest to perfekcyjny wynik jednak dla kogoś takiego jak ja,osoby, która rokrocznie od 1 klasy technikum jest zagrożona z matematyki jest to wynik wprost kosmiczny. Przez dwa miesiące chodzenia na korepetycje, spotykając się tylko raz w tygodniu
nauczyłem się więcej niż przez całe 4 lata w moim technikum.

Gdyby ktoś dwa miesiące temu powiedział mi, że będę teraz starał się dostać 80%, a nie jak wcześniej zakładałem 30%, że przygotowując matury rozwiąże 400 zadań, to bym nie uwierzył, że jestem w stanie zrobić tak wiele. Dobrze jest mieć osobę, która Ciebie prowadzi, nadzoruje i pomaga w każdym Twoim matematycznym aspekcie. Dobrze, że trafiłem na właściwą osobę.

Jedyne czego żałuję to to, że wcześniej nie zacząłem się uczyć z Pawłem, może teraz przygotowywalibyśmy się do matury rozszerzenonej, a ja nastawiał się na to by iść na politechnikę Warszawską.
Maciek

Paweł

Maćku, dziękuję za pozytywny komentarz. Pamiętaj, że dopóki walczysz jesteś zwycięzca. Nigdy nie należy rezygnować z marzeń!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Co prawda z Pawłem widzieliśmy się na korepetycjach dopiero trzy razy ale już teraz mogę powiedzieć, że nikt jeszcze nie nauczył mnie tak wiele w tak krótkim czasie. Ogromnym plusem jego sposobu nauczania jest super organizacja. Na pierwszych korepetycjach dostałam teczkę wraz z wzorami maturalnymi i cały schemat nauczania rozpisany na kilka miesięcy do przodu. Już teraz mogę powiedzieć, że po 3 lekcjach była bym w stanie dostać o 26% więcej na maturze aniżeli miesiąc temu. Moja teczka została już zapełniona całkiem sporą ilością notatek. Cena, którą ma Paweł bardzo dobrze bilansuje się z tym co on zadaje i czego on uczy. Zwykle przy 2 godzinach nauczania dostaję materiały do powtórki do domu na następne 2 godziny, korepetycje są więc bardzo wydajne. Pieniądze nie idą w las. Polecam każdej osobie chcącej zdać maturę!

Paweł

Droga Elu! Ciesze się, że mogę być świadkiem Twoich postępów edukacyjnych. Sprawia mi to ogromną radość. Przed nami jeszcze 3 miesiące wytężonej nauki, ale już teraz widzę, ogromny postęp i pozytywne zmiany w Twoim nastawieniu do matematyki. Mam nadzieję, że za 5 miesięcy z dumą będziesz mogła mi napisać, że jesteś świeżo upieczoną studentką Weterynarii - tego Ci życzę!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2015

Bardzo polecam. Potrafi "na skróty" wytłumaczyć cały dział w godzinę, że zrozumiesz o co chodzi i dobrze rozwiążesz zadania na sprawdzianie, egzaminie czy czymś tam innym.

Paweł

Dla korepetytora nie ma nic lepszego niż zadowolenie i postęp ucznia, którego się uczy. Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2015

Najlepszy korepetytor z jakim do tej pory miałem styczność! Nikt jeszcze po 2 godzinach zajęć nie dał mi tylu materiałów co Paweł - Polecam wszystkim maturzystom!

Paweł

Materiały, które dałem Ci do tej pory dałem to jest dopiero 1/10 tego co zamierzam Ci dać. Będziesz miał co powtarzać w kwietniu, kiedy zintensyfikujesz swoje przygotowania do matury!

avatar
Doris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2015

Jak najbardziej polecam, szybkie, sprawne, efektywne przygotowanie to jego plus. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze :).

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2015

Świetny korepetytor. Polecam wszystkich maturzystom! Wysyła dużo dodatkowych zadań. Nigdy się nie zawiodłam.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2015

Wszystkie moje wątpliwości dotyczące zadań zostały rozwiane :) Szybka powtórka przed nadchodzącym sprawdzianem bardzo się przydała. Polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2014

Nigdy do tej pory nie nauczyłam się tylu rzeczy w tak krótkim czasie, najbardziej wydajne korepetycje z matematyki jakie do tej pory miałam. Polecam każdej osobie przygotowującej się do matury

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2014

Jedna lekcja wystarczyła aby matematyka stała się prosta. Polecam wszystkim

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2014

Nie mam nic do zarzucenia, wszystko rzetelnie wytłumaczone bez żadnych spięć, tak być powinno. Osobiście polecam i gdy będę znów potrzebował pomocy z matmy, pierwsze co zrobię to się tutaj zgłoszę :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2014

Pierwszy raz miałam korki online, ale jestem bardzo miło zaskoczona. Super sprawa. Bardzo serdecznie polecam. Korepetytor rewelacja. Pełen profesjonalizm.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2014

Najlepszy korepetytor z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z matematyką.

avatar
Monika Dulska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2014

Bardzo dobry nauczyciel. Pomoże w nauce do matury jak nikt inny, bardzo dobrze wykłada i wytłumaczy to czego nie zrozumiałeś podczas normalnej nauki w szkole. Polecam wszystkim.

Paweł

Nie ma chyba nic lepszego dla korepetytora niż postęp, który u ucznia z czasem zaczyna być widoczny! To dowodzi tego, że czas i pieniądze nie idą na marne! Cieszę się, że masz wyniki! Mam nadzieję, że odpowiednio Cię nakierowałem i sama już będziesz w stanie rozwiązywać problemy matematyczne! Pamiętaj, że zawsze jak będziesz miała jakiś kłopot służę pomocą, także: dzwoń, pisz!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Profesjonalizm przez duże P.
Maturę podstawową z matematyki zdałem na 96% mimo, że rok po roku zawsze miałem zagrożenie. Co jak co ale po rozwiązaniu i omówieniu kilkudziesięciu testów maturalnych, przeanalizowaniu wszystkich aspektów ciężko było uzyskać gorszy wynik.

Nie ma lepszego korepetytora, który by mógł przygotować do matury podstawowej z matematyki -
Polecam wszystkim, szczególnie maturzystom chcącym poprawić majową maturę z matematyki!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2013

Gorąco polecam korepetycje z tym Panem. Fachowo i konkretnie bez straty czasu na zagadnienia nieistotne. Poza tym sympatycznie.

Paweł

Najbardziej ucieszyło mnie to, że było sympatycznie. Do stworzenia sympatycznej atmosfery na korepetycjach potrzebne jest jednak nastawienie obu stron. Dziękuję za to, że była Pani dla mnie sympatyczna, gdyż nie każdy jest taki.

avatar
Kuba Piekosiński
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2013

Dzięki korepetycjom, po 3 spotkaniach po 2 godziny każde zaliczyłem 3 sprawdziany w 1,5tygodnia. Świetna atmosfera! Jest on do tego moim pierwszym korepetytorem do którego idąc nie czułem dyskomfortu. Cel na ten semest: uzyskać czwórkę z matmy. Mam nadzieję, że się uda..
Zdecydowanie polecam! Jakub Piekosiński

avatar
Krzysztof Zaręba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2013

Osoba jak najbardziej godna polecenia. Łatwo nawiązująca kontakt z uczniem.Wiedza przekazana w dobry sposób. Atmosfera oraz miejsce nauki też bardzo dobre. Zdecydowanie najlepszy korepetytor jaki mi się trafił. Bardzo polecam ze względu na solidne wykonywanie swojej pracy od samego początku widać, że osobie zależy na tym by dobrze przygotować swojego ucznia. Polecam Krzysztof Zaręba - licealista

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.