Dawid Pustoła

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Dawid Pustoła

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Dawid Pustoła

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2019

Od 2 lat spotykam się z Dawidem na nieregularne(z powodu wyjazdowego charakteru mojej pracy) lekcje. Od dziecka marzyłem żeby grać na jakimś instrumencie, niestety dla moich rodziców nie było to priorytetem. Teraz jako osoba dorosła wreszcie mogę nauczyć się grać w luźnej i swobodnej atmosferze. Wiem że nie będę wirtuozem ale lekcje z Dawidem sprawiają mi wielka radość, więc polecam wszystkim.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
22 sierpnia 2019

Mój Olek jest trudnym chłopakiem, jeśli chodzi o naukę. Ciężko mu się na czymkolwiek skupić, dlatego jestem mile zaskoczona, ze lekcje z Dawidem traktuje jako rozrywkę. Mozartem to On raczej nie będzie, ale granie to jedna z nielicznych aktywności która go rozwija i nie męczy.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Pan Dawid uczy moje dwie córki(6 i 7 lat) jako rodzic muszę przyznać że ma świetne podejście do dziewczyn, dzięki niemu mam 4 spokojne godziny w tygodniu. Córki robią duże postępy i z przyjemnością ja, moi znajomi oraz rodzina na spotkaniach możemy posłuchać jak graja.
Jedynym minusem jest to że nie możesz do Nas przyjeżdżać 3 razy w tygodniu zamiast dwóch :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Dawida poleciła mi moja serdeczna znajoma, która uczy się z Dawidem już od dłuższego czasu. Przyznam, że sama czułam się za stara na naukę, dlatego na zajęcia posłałam tylko mojego 5-letniego syna, Antosia. Kiedy pomagałam Antosiowi w zadaniach od Dawida, stwierdziłam, że muszę wykonać ten odważny krok i umówić się na lekcje z Dawidem. Z perspektywy czasu, żałuję tylko, że nie zaczęłam uczyć się od razu.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Jeżeli ktoś szuka cierpliwego nauczyciela, który zarazi również swoją pasją do gry i muzyki to polecam zadzwonić do Pana Dawida. Syn lubi zajęcia, a ja widzę jego postępy. Z czystym sumieniem mogę polecić!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Już po pierwszej lekcji mój 6 letni syn nie mógł oderwać się od fortepianu, teraz po pół roku lekcje dalej sprawiają mu wielką frajdę, a widoczne postępy wywołują radość i zachęcają do dalszej nauki. Pan Dawid zawsze cierpliwie wszystko tłumaczy i umie zainteresować swojego ucznia na każdej lekcji :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.