Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka45 / 60 min

Kuba

Opis ogłoszenia

Pomogę w odrabianiu prac domowych, nadrobieniu zaległości oraz przy nauce do klasówek, egzaminów, sprawdzianów i kartkówek. Postaram się, aby nawet najtrudniejsze zadania i problemy stały się jaśniejsze i bardziej zrozumiałe. Proszę o kontakt telefoniczny, jeśli nie odbiorę, to proszę napisać sms.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek14:00 - 21:00
Środa14:30 - 21:00
Czwartek14:30 - 21:00
Piątek14:00 - 21:00
Sobota11:00 - 21:00
Niedziela11:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.