Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Pszczyna
Tychy
Bielsko-Biała
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 - 70 / 60 min

Massimo

Opis ogłoszenia

Nauczyciel dyplomowany, dziennikarz, włoski język ojczysty, 8 lat nauki języka i literatury łacińskiego, których znam składnię i gramatykę, co jest bardzo ważne, ponieważ włoski jest językiem wywodzącym się bezpośrednio z łaciny.
Prowadzę pisemne i mówione lekcje języka włoskiego, bez regionalnego akcentu, ze szczególnym uwzględnieniem właściwej fonetyki, gramatyki i składni, ponieważ chciałbym, abyście wiedzieli, że we Włoszech istnieje 20 regionów z 20 różnymi dialektami, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Tak więc nauka włoskiego oznacza mówienie nim bez regionalnego akcentu, a przede wszystkim bez przegięcie dialektalne, która zmienia się z regionu na region, a nawet z jednego miasta do drugiego w tym samym regionie.
Potrafię nauczyć moich uczniów różnicy między obecnym językiem włoskim, komercyjnym i prawnym, ponieważ należy poprawnie pisać, gramatycznie i składniowo.
Jeśli chcesz nauczyć się lub poprawić swój włoski, jesteś mile widziany.
Możliwe lekcje on line przez Messengera lub Skypa.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.