Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język japoński90 - 100 / 60 min

Masato Yokoe

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Lekcje języka japońskiego z native speakerem!
Nauka nie tylko języka, ale także kultury!

Mogę wystawić fakturę za lekcje!

Mam na imię Masato i od 2018 roku mieszkam w Polsce. Indywidualnym nauczaniem języka japońskiego zajmuje się od 2019 roku.
Podczas lekcji dostosowuję temat do potrzeb swoich uczniów, tak by każdy otrzymał wiedzę, której oczekuje! Oferuję konwersacje, naukę z podręcznikiem, a także przygotowanie do wyjazdu do Japonii!

Z przyjemnością poprowadzę zajęcia dla osób dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Obecnie uczę się języka polskiego, więc zapraszam również od poziomu A0!

W zależności od potrzeb ucznia podczas zajęć możemy położyć nacisk na praktyczne wykorzystanie języka (zapraszam również studentów japonistyki), ćwiczenia z gramatyki, słuchanie, powtórzenia przed egzaminem noryokushiken…

Swoim uczniom oferuję:
- materiały do nauki języka z różnych podręczników (mam tego naprawdę sporo)
- możliwość wypożyczenia czytanek japońskich
- obcowanie z Japończykami, a tym samym możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w praktycznym jej zastosowaniu (3-4 raz do roku przyjeżdżają do mnie Japończycy)
- naukę kultury japońskiej

Od 2014 roku pomaga w wymianie międzynarodowej z Polakami na różnym poziomie znajomości języka japońskiego. Przez ten czas szczególnie dużo doświadczenia zebrałem na polu konwersacji i pomocy uczniom "na gorąco" w poprawianiu ich praktycznego języka.

Zachęcam wszystkich do kontaktu! Uczmy się języka japońskiego i japońskiej kultury razem! :)

  • koszt lekcji na Skype’ie: 90 zł/60 minut
  • koszt lekcji w domu lektora: 100 zł/60 minut

[*~Poza nauką języka japońskiego oferuję również naukę japońskiej kultury: GRA NA SHAMISENIE. Zaprasza, do kontaktu w wiadomości prywatnej. *]

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ines
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

Za miesiąc minie rok od kiedy uczę się japońskiego z Panem Masato. Bardzo ważne było dla mnie aby uczyć się japońskiego z nativem. Cieszę się, że zdecydowałam się na lekcje u Pana Masato. Podręcznik z którego się uczymy ma bardzo szeroki zakres i w każdym rozdziale uczymy się o kulturze i życiu w Japonii. Dodatkowo przez cały rok omawiamy zależnie od miesiąca i pory roku różne wydarzenia kulturalne. Z całego serca polecam Pana Masato, za jego chęć dzielenia się wiedzą o swoim kraju i tak mile spędzony czas podczas lekcji!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Z Panem Masato współpracuje już prawie rok i mogę z całym sercem polecić tego nauczyciela. Moja przygoda z językiem japońskim jest pełna rozejść i powrotów, dlatego z Panem Masato najpierw chciałem usystematyzować dotychczas posiadaną wiedze, co udaje nam się realizować w stu procentach. Wielkim plusem zajęć z Panem Masato jest stała nauka w języku japońskim i ciągła motywacja do konwersacji, z czym zawsze miałem problem. Oczywiście, tak jak zostało to wielokrotnie zauważone, Pan Masato świetnie też posługuje się językiem polskim w przypadku cięższych struktur gramatycznych czy słownictwa, więc zdecydowanie jest to idealny wybór przy poszukiwaniach korepetytora z języka japońskiego!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Masato uczy mnie japońskiego od 1,5 roku. Poznałam go przez ten portal i uważam, że miałam wyjątkowe szczęście. Nauka języka obcego od podstaw nigdy nie jest łatwa, a język japoński uchodzi za jeden z najtrudniejszych, o czym każdy uczeń przekonuje się chociażby przy próbie opanowania trzech alfabetów. Tymczasem z Masato nauka jest przede wszystkim przyjemnością. Nie tylko przyjemnością poznawania języka, ale i fascynującej kultury, odmiennej wrażliwości i innego sposobu widzenia świata. Masato ma niezmierzone pokłady cierpliwości i spokoju. Uczeń może bez obaw pytać wielokrotnie o to samo, co dziwnym trafem zawsze wypada mu z głowy, a Masato nigdy nie okaże zniecierpliwienia. Wspaniałe jest to, że podchodzi do ucznia z wielkim szacunkiem. Masato zna polski i angielski, więc zawsze znajdzie się język, w którym da się wszystko wytłumaczyć. Polecam go wszystkim jako wspaniałego nauczyciela japońskiego.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

W tym miesiącu mija już drugi rok mojej nauki języka japońskiego z Masato. Moja opinia o Masato jest bardzo wysoka. Naturalnie, nauka jest oparta o podręcznik - znany Genki dla początkujących N5/N4 a potem to zależy. Po Genki razem przerabialiśmy Tobira na poziom ~N3, ale Masato jest otwarty na wszelkie modyfikacje programu w zależności od potrzeb. Na moim przykładzie, w celach trenowania "naturalnego" języka japońskiego poza podręcznikiem czytamy historyjki, legendy lub informacje o znanych miejscach w Japonii. Tym samym, już po około 1.5 roku nauki z Masato byłem gotowy do samodzielnego czytania prostszych stylistycznie materiałów japońskich (np. blogi na internecie, manga), a nawet oglądania japońskojęzycznych mediów (np. filmików na youtubie, anime) ze zrozumieniem.

Masato potrafi rozmawiać biegle po Polsku, stąd jeżeli ktoś zaczyna naukę Japońskiego od początku to nie będzie miał większych problemów z komunikacją. Jednakże im dłużej trwa nauka, język japoński stopniowo zaczyna dominować podczas lekcji. Warto wspomnieć, że wytłumaczenie abstrakcyjnych konceptow kultury japońskiej (dla kogoś kto nigdy nie miał z nią styczności) nie stanowiło dla niego problemu - zarówno po polsku jak i po japońsku.

Na zakończenie powiem, że jestem wymagającym i ambitnym uczniem tego języka z ambicjami znalezienia pracy w Japonii. Masato mnie nie zawiódł przez ostatnie dwa lata nauki. Wysoka prędkość z jaką uczymy się języka jest dostosowana do moich potrzeb. Spodziewam się jeszcze długiej współpracy z Masato w przyszłości.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Pragnę gorąco polecić lekcje u Masato - utalentowanego shamisenisty i dyplomowanego instruktora zielonej herbaty, który jak rzadko kto potrafi przybliżyć czarujący i ulotny świat tradycyjnej Japonii łącząc to znakomicie z nauczaniem języka. Uczeń poznaje w ten sposób nie tylko gramatykę, słownictwo czy właściwą wymowę ale także zaznajamia się z kulturowym kontekstem, w którym funkcjonuje język, co jest niezbędne dla prawidłowego posługiwania się japońskim.

W trakcie zajęć korzystamy z popularnego podręcznika Genki, ale Masato jest bardzo elastyczny i może przystosować program nauczania do indywidualnych zainteresowań oraz celów ucznia począwszy od prostych konwersacji na potrzeby kontaktu z japońskimi przyjaciółmi czy wyjazdu do Japonii, aż po przygotowanie do egzaminu Nihongo nōryoku shiken czy rozmowy o pracę. Lekcje nigdy nie są nudne, a Nauczyciel ma mnóstwo pomysłów (zagadki, anegdoty, japońskie baśnie) na urozmaicenie nauki. Ponadto sam Masato jest niezwykle sympatycznym i życzliwie usposobionym człowiekiem, który wykazuje ogromną, wręcz benedyktyńską cierpliwość nawet wobec tak opornych i trudnych uczniów jak ja.

Przed rozpoczęciem zajęć warto posiadać pewną elementarną znajomość japońskiego, nie jest to jednak konieczne, gdyż Masato zna podstawy języka polskiego i stale się uczy, ponadto rozumie też w języku angielskim. Trudne słownictwo i pojęcia potrafi także tłumaczyć klarownie poprzez omówienia i przykłady. Warto wreszcie dodać, iż uczeń podejmowany jest japońską zieloną herbatą, której profesjonalnym parzeniem (co jest prawdziwą sztuką!) zajmuje się Masato.

Powyższą opinię wystawiłem po ponad roku zajęć, z nadzieją na dalszą owocną współpracę. Zatem szczerze i gorąco polecam zajęcia u Masato wszystkim zainteresowanym przyjemną i skuteczną nauką języka japońskiego!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.