Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Poznań
Łódź
Skierniewice
Kalisz
Konin
Piotrków Trybunalski
Sieradz
Zgierz

Marzena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Marzena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Nauczyciel historii
Jestem nauczycielem historii w liceum. Uwielbiam swoją pracę, lubię dzielić się wiedzą z innymi. Mam 6 letnie doświadczenie w pracy z uczniami i przygotowaniem do matury.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Pani Marzena wysyłała mi wszystkie prezentacje do matury. W swojej pracy jest bardzo profesjonalna i zaangażowana, przed maturą powtórzyliśmy wszystkie zagadnienia, nauczyłem się pisać wypracowanie i rozwiązywać zadania, z którymi miałem spore trudności m.in. z karykaturami, plakatami, mapami itd. Sympatyczna atmosfera, dzięki, której aż chciało się uczestniczyć w zajęciach. Polecam

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Polecam korepetycje, dzięki nim nadrobiłem zaległości do matury i przygotowałem się z zdań CKE, których nie potrafiłem sam rozwiązać. Sympatyczna atmosfera. Jeszcze raz serdecznie dziękuję

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Polecam korepetycje. Lekcję na najwyższym poziomie. Świetne przygotowanie do matury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.