Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 50 / 60 min

Marzena

Opis ogłoszenia

Absolwentka gimnazjum nr 9 w Opolu i  liceum nr 3 w Opolu, profil biol-chem dwujęzyczny. Chętnie pomogę uczniom szkół podstawowych lub średnich, nawet równieśników studentów w nauce języka angielskiego na poziomie A lub B. W razie potrzeby oferuję również korepetycje z biologii w języku angielskim. Jestem dostępna w wakacje, formę zajęć uzgodnię z każdym uczniem indywidualnie. W razie pytań proszę o SMS lub telefon na numer 885 052 959

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.