Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Budownictwo30 - 40 / 60 min

Marzena

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką lo3 w Opolu oraz studiuję na politechnice opolskiej- budownictwo. Chętnie pomogę studentom 1 roku w potrzebie z każdym przedmiotem  lub uczniom techników I liceów zainteresowanych tym kierunkiem. Korepetycje, pomoc w projekcie, czy udostępnienie przydatnych materiałów, zapraszam.    W razie pytań proszę dzwonić lub pisać SMS na mój numer 885052958. Formę zajęć ustalam indywidualnie z uczniem, ustalamy miejsce spotkanie, czy online, czy u ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.