Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia45 - 50 / 60 min

Marzena

Opis ogłoszenia

English/Polish Biology Tutoring.
  Jestem studentką, ukończyłam liceum nr. 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu. Chętnie pomogę uczniom w nauce biologii, na etapie nauczania podstawowego lub średniego. W razie potrzeby oferuję zapewnienie dodatkowych materiałów do nauki, oraz nauczanie biologii  w języku angielskim ( matura IB, itp dla uczniów planujących studia zagraniczne). Jestem dostępna również w trakcie wakacji. Zasady na jakich odbywać miały by się zajęcia ustalę indywidualnie z uczniem. W razie pytań proszę pisać, również sms/ oraz dzwonić.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.