Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Tychy
Katowice
Mikołów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos30 / 60 min

Maja

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem studentką pierwszego roku studiów na kierunku Finanse i rachunkowość. Do moich zainteresowań należy m.in j. angielski, fizyka, matematyka. Uwielbiam przekazywać swoją wiedzę innym, sprawia mi to dużą radość, przez co potrafię to robić w skuteczny i przyjemny sposób. Jestem osobą ciepłą, przyjazną, dokładną i bardzo cierpliwą, dlatego z checią odrobię z Tobą pracę domową, przygotuję do sprawdzianów, kartkówek, oraz egzaminów (ósmoklasisty lub maturalnego) i wytłumaczę niezrozumiałe zagadnienia bez zbędnego stersu :)Prowadzę zajęcia w małych grupach (2-4 osobowych), oraz indywidualne.Cena za godzinkę zajęć w grupie od 25 do 30 zł, a za zajęcia indywidualne to 35 lub 40 zł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - aktualnie
I Liceum Ogólnokształcące w Tychach
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.