Maria Kubicka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice
Częstochowa
Sosnowiec
Czeladź
Wrocław

Maria Kubicka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Maria Kubicka

O mnie

Jestem studentką IV roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Skończyłam III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach z wyróżnieniem w klasie o profilu biol-chem. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z biologii i chemii - korepetycji udzielam od liceum. Lubię pracować z dziećmi i młodzieżą, mam wiele pomysłów jak urozmaicić zajęcia i wytłumaczyć trudne zagadnienia w przystępny sposób. Dowodzę, że nauka nie musi być nudnym obowiązkiem, ale może stać się naszą pasją.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 05.2019
III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach
profil biologiczno-chemiczny
09.2019 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Pani Maria bardzo dobrze przygotowała mnie do wielu konkursów, między innymi do konkursu kuratoryjnego z biologii w województwie mazowieckim (w tym województwie jest na najwyższym poziomie). Pani Maria zawsze uśmiechnięta zarażała pasją do nauki biologii, zawsze była pomocna i udostępniała wiele pomocnych materiałów do nauki i zadań pomagających utrwalić wiedzę. Serdecznie polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2022

Serdecznie polecam. Pani Marysia jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, ma bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Przygotowała moją córkę do olimpiady z biologii

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.