Mariusz Jakubczyk

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Siewierz
Sosnowiec
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem licencjatem filologii germańskiej (specjalność: nauczycielska z językiem szwedzkim) na Uniwersytecie Śląskim oraz mam ukończone Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu na kierunku język niemiecki i oferuję swój czas i umiejętności wszystkim zainteresowanym nauką języka niemieckiego. Lekcje odbywają się u ucznia.

Języka niemieckiego zacząłem się uczyć prywatnie jako gimnazjalista. Chętnie wytłumaczę materiał, który często w szkole bywa robiony niezrozumiale, pomogę przygotować się do egzaminu gimnazjalnego, matury.
Swoją ofertę kieruję również do dorosłych chcących rozpocząć naukę języka lub polepszyć się w nim.

Wiele razy brałem udział w konkursach języka niemieckiego. Niektóre z moich osiągnięć to:
-matura: niemiecki podstawowy: 98%, niemiecki ustny 100%.
-6 miejsce na ponad 100 w dwujęzycznym konkursie "Z Językami Obcymi po Europie" organizowanym przez Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu, który weryfikował znajomość angielskiego i jednego z innych języków nowożytnych, z których ja wybrałem niemiecki.
-tytuł najlepszego germanisty LO w Siewierzu.

Od września 2014 prowadzę korepetycje.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Bardzo polecam tego korepetytora. Od kiedy mam z nim zajęcia to skończyły sie moje problemy z językami w szkole. Lekcje nigdy nie są nudne i do tego są napakowane wieloma ciekawostkami o pochodzeniu jezyka itp. Wczesniej czesto zmieniłem korepetytorow ale gdy zacząłem mieć lekcje z Mariuszem to nigdy nie było problemu, zdarzało sie czasem ze potrzebowałem pomocy poza lekcjami to bez problemu mogłem do niego napisać czy zadzwonić i zawsze starał sie mi pomóc. Jeżeli szuka ktoś dobrego korepetytora to bez wahania polecam Mariusza .

avatar
Samanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Uważam że Mariusz jest bardzo dobrym korepetytorem, ma zawsze dużo do powiedzenia, i zna odpowiedź na wszystkie pytania. Zawsze jest przygotowany do zajęć, jest na pewno osobą cierpliwą i pomocną. Potrafi wytłumaczyć wszystko począwszy od czasów kończąc na najtrudniejszych zadaniach, odkąd uczęszczam na lekcje do Mariusza angielski stał się dla mnie dużo łatwiejszy, na lekcjach nie ma stresu(tak jak w szkole) a wszystko odbywa się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Z lekcji zawsze wychodzę zadowolona, bogata w nową wiedzę. Dzięki tym korepetycjom żaden sprawdzian czy egzamin nie jest mi już straszny. Polecam!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Polecam korepetytora . Jest osobą fachową, uśmiechniętą i skorą do pomocy. Lekcje przeprowadzane są w ciekawy sposób i z dużym zaangażowaniem.

avatar
Macieju
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2015

Bardzo chwalę sobie lekcje u tego Pana. Fachowa wiedza oraz umiejętność przekazywania informacji w zrozumiały i logiczny sposób sprawiają że nauka języka staje się łatwo przyswajalna (nawet dla mnie;p). Pan Mariusz jest zawsze przygotowany do zajęć ponadto wzbogaca swoje lekcje niuansami i ciekawostkami dotyczącymi języka angielskiego. Lekcje zawsze odbywają się zgodnie z ustalonymi terminami w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.